Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle selamın aleyküm çilingir OG adlı admin arkadaşımız ilk başta şahsıma bebe dedi ardından sanane filan dedi saygısızlık yaptı üstüne bir de admine saygısızlıktan ban attı böyle olmaz para veripte oyunun kurucusu sanmasın kendisini ben yıllardır bu oyunu oynuyorum ilk defa böyle birşeyler karşılaştım lütfen gerekeni yapılsın banımda açılsın rica ediyorum.      https://resimyukle.io/r/Sr0H7InTK4
                       https://resimyukle.io/r/Sr0H7InTK4
Kayıtlı Üye
Kardeşim işime karışıyosun bak yaşın gereği sana güzel davrandıkça üste çıkıyorsun 3-4 sefer seni uyardım öncesinde saygısızlık yapmazdın ama en son pes dedirttin çıldırttın beni benle muhattap olma dedikçe arkadaşlarınla birlikte hayırdır çekiyorsunuz ahkam kesiyorsunuz muhattap olma benle bi insanın patlama noktası vardır bana bu oyunda bunu yaşatan ilk sensin gerekirse 3-4 admin arkadaşımıza sordururuz yani 1 deil 2 deil bu sürekli kolay gelsin kardeşim vs kelimeler kullanıyosun  hakkımda şikayet olmadığı halde forum yetkilisi olmadığım halde foruma bak kardeşim iyi oyunlar diyip oyundan kopartıyorsun beni karşında çocuk yok kötü niyetli biri olsam üstüne düşüp babanın numarasını arasam babanla papaz olurum gerek yok bak böyle şeylere kimse yanlış anlamasın da bizde 14 15 yaşında deiliz biraz olgun davran davranışlarını deiştir tabi bu sana kalmış bişey ama beni oyunda gördüğün sürece benle MUHATTAP olma rica ediyorum.
CILINGIR

Zevard71-Zevard71
Kayıtlı Üye
Merhabalar, enesibisce0

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz admine (Zevard71) gerekli uyarılar tarafımca verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi