Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-08-2022, 02:14 PM atalay45. Düzenleme Nedeni: mesajları okudugumda bişeyi eksik yazdıgımı farkettim.
iki şeritli yolda karsıdan sollamaya calısan adam bana carpıyor üstelik küfür ediyor buna rağmen haklı kalıyor bunları ss almadım ama en son yaptıgı gerçekten canımı sıktı tüm bu olaylardan sonra arabayı sağa cekip dörtlü sinyalleri yaktım kendisine göre dar biyerde duruyormuşum, yolda bile değilim size dediklerini ss olarak aktaracagım iyi forumlar dilerim. (OG_Babe kullancısından şikayetciyim oyundaki en üst mesaja bakarsanız kullanıcı eyvallah diye bi mesaj atıyor tamamen taraf tutma olarak değerlendiriyorum)
Kayıtlı Üye
Merhabalar, atalay45

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'e tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz admine (WhiteBlaze) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: nksi7o0.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task