Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Forumdaki Şikayetim : https://www.osmanligarage.com/showthread.php?tid=9716
Merhaba Değerli Forum Adminleri Ve Nazmi Nakamura Smile
Buğün Sabah Fırat6767 İsimli Üye Karşısında Tehlikeli Ve Kontrolsüz Sürüş Sergiledim...
Ve Ardından Oyun İçindeki Adminler Tarafından Uyarıldım Ve Hatamı Anlayarak Oyuncudan Özür Diledim Ve Adminler Tarafından Uyarıldıktkan Sonra Tekrarlamadım Ve Düzgünce Oyunumu Oynadım Fakat Fırat İsimli Arkadaş Adminlerden Uyarı Aldığımdan Haberi Olmadığı İçin Beni Foruma Atmış Ve Bende Hatalı Olduğum İçin Ban Yemişim. Ama Ben Bu Banın Haksız Olduğunu Düşünüyorum Çünkü Oyun İçinde Adminler Tarafından Uyarıldım Ve Kendilerinden Özür Diledim Yani Eğer Bir Daha Yapmış Olsaydım Ban Yemem Normaldi Fakat Ben Uyarıldım Ve Tekrarlamama Rağmen Ban Yedim Sad
Banımın Açılmasını Talep Ederim (Aynı Hatayı Tekrarlamam Sonucunda 1 Hafta Bana Razıyım)

<3 Nazmi Nakamura <3
Moderator
En son düzenleme: 05-29-2022, 08:14 PM Nazmi Nakamura.
Merhaba, bensizyapama

Öncelikle ban atmadan önce logunuza bakmıştım ve yaptığınız hata ile ilgili bir uyarınız olmadığı için uzaklaştırma işlemi uyguladım.Şimdi tekrar logunuza baktım ve yine aynı durumla karşılaştım.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar

[Resim: fnxw0od.png]

Ayın 25inden beri aldığınız uyarılar gözükmekte.

Adminle görüşülüp sözlü uyarı aldığınız kanıtlanmıştır.
Bu yüzden banınız kaldırılmıştır.
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
1 Ziyaretçi