Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polislerin gaz basıp ondan sonra kovalama yapması yasak diye biliyorum beni kovalayan arkadaş tam olarak aynısı yapıyor 
2.30 dan itibaren izlerseniz görebilirsiniz 
ardından 8.00 da aslanım felan laubali konuşuyor 
ardından 9.00 arkamızda araç olmasına rağmen ovalin ortasında vuruyor 
devamında 9.10 kaydığım için aracı toparlayamıyorum kasti bi şekilde gelip vuruyor iç kameradan izlerseniz anlarsınız zaten
12.15 ram 13.10 etrafımzda arabalar olmasına rağmen arkadan rahatsız ediyor  13.25 
14.20 14.40 100de 100 haklı olduğumu savunmuyorum ama normal bi kovalama değildi bende ona göre kaçtım Big Grin 

mpr :https://www.dosya.tc/u_finished.php?upload_id=a80c9bdbe36ddf120946f1df68fceb14 

polis k.adları : SametYakar 
                    Eraygms06
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-16-2022, 08:01 PM ByTokatliii1.
Lütfen MPR kaydının linkini yenileyin aksi takdirde konu silinecek
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
https://s2.dosya.tc/server17/u7928y/polis.mpr.html
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-17-2022, 06:22 PM ByTokatliii1.
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polislere (SametYakar-Eraygms06) uzaklaştırma işlemi uygun görülmüştür.

Not: polNet polisin çevresinde başka oyuncular varken suç işleyenlei hemen olarak seçemiyor bundan dolayı polisin SİRENLERİNİ AÇIP kovamacalaya gittiğini belli etmesi lazım + SametYakar'a bu durumdan ayrı olarak uyarı verilecek.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-17-2022, 06:22 PM SametYakar.
Eraygms06 adlı arkadaşın suçu yok, kovalamacayı başlatan benim destek attım oda sunucuya yeni geldiği için kovalamacaya geldi sorun ve hata bende o yüzden Eraygms06 kişinin banlanmaması gerek
Kayıtlı Üye
(05-17-2022, 06:21 PM)SametYakar demiş ki: Eraygms06 adlı arkadaşın suçu yok, kovalamacayı başlatan benim destek attım oda sunucuya yeni geldiği için kovalamacaya geldi sorun ve hata bende o yüzden Eraygms06 kişinin banlanmaması gerek

eğer banlık bir durumu olmasaydı banlamazdım heralde değil mi?
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-17-2022, 06:26 PM SametYakar.
Ayrıca arkadaşın derdi benim ile Eraygms06 suçunun olmadığını arkadaşta biliyor ovalde vurdu demişsin arkan önün sağın solun boştu vurailirim oluyor buda bidaha düzgün forum atarsan sevininirm.

Eraygms06'nın hatasını söylermisiniz

Eraygms06'nın hatalarını söyleyin bende tamam diyim konuyu kapatayım
Kayıtlı Üye
//Konu Kilitlenmistir
1 Ziyaretçi
Task