Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
Tünelde sıkıştırıldım aynı zamanda kazaya sebebiyet verdim. Arkadaş ne uyarı ne bi bildirim yapmadan 2 gün ban atıyor .Elinde MPR varmış , varsa var arkadaşım ben uyarı almadım. bu sw de nezamandan beri tek kazada ban atılıyor ??? Bizde adminlik yaptık 1Uyarı 2Kick 3Ban diye bas bas bağıran sizlerdiniz yönetim ? şimdi ne oluyor bu ban neyin nesi ?  

şeklinde konu açıyorum. bana cevap olarak "A̶d̶m̶i̶n̶l̶e̶r̶ ̶i̶l̶l̶a̶k̶i̶ ̶u̶y̶a̶r̶ı̶ ̶v̶e̶r̶i̶p̶ ̶b̶a̶n̶l̶a̶y̶a̶c̶a̶k̶ ̶d̶i̶y̶e̶ ̶b̶i̶r̶ş̶e̶y̶ ̶y̶o̶k̶t̶u̶r̶ .O anki insiyatifine bağlı banlayabilir." şeklinde cevap veriyorsunuz ukala ukala üstüne birde söz hakkı vermeden konuyu kilitliyorsunuz . arkadaşım adminler nezamandan beri insiyatif kullanır oldu ? adama uyarı verirsin halen daha devam ederse banlarsın kural budur. herneyse mümkünse o banım açılmasın , demek ki başka bir sunucuya geçmenin vakti geldi. size ukala adminlerinizle başarılar dilerim . açıldığından beri cümbür cemaat tüm çevremle beraber  şu serverda oyun oynarız ama görüyorum ki eski kalitenizi kaybetmişsiniz. konu şimdi kilitlenebilir(!)

Banned
Reis varsa bildiğin güzel bi server çağır gelelim.Zaten burda en iyi oynayan her şeyi bilen adminler onlar hata yapmaz onlara yanlışlarını söylediğinde de "adminle tartışma" der banlarlar.Dün ROSSO diye birisi herkese bilerek vuruyodu admin göre göre banlamadı o kadar kişi şikayetçi oldu ondan sonra ben bu adama bilerek vurunca ban yedim.Bundan sonra bu sw de benim için bitmiştir.Adminler desen zaten max 13 yaşındalar
Yönetici
Bakın ban yiyorsunuz ve haklı olarak mpr kayıtları var fotoğraflar var ve hala inkar ediyorsunuz
İsterse admin uyarı atar isterse banlar bu size kalmış birşey değil ayrıca konuyu uzatıp huzursuzluk verdiğiniz için uyarı alacaksınız devamında forumdan uzaklaştırılacaksınız
Siz adminin ne yapacagına karar veremezsiniz isterse uyarsın isterse atsın
Sonuçta ann'dan mesaj geçiliyor chatten mesaj geçiliyor siz bu kurala uymak zorundasınız
Tekrar tekrar söylüyorum kayıt olduğunuz andan itibaren kuralları kabul etmiş olursunuz . !
Osmanlı Garage Yöneticisi
Banned
Merhabalar

Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için aslında pek'de üzgün değiliz. çünkü sizin adminlik yaptıgınız zamanlarıda görüp geçirdik içiniz rahat olsun.

Adminler uyarısız ban atabileceği durumlar vardır. (amdin demek, ailevi hakarette bulunmak, vs. vs.) İnsiyatif konusuna gelicek olursak.

Herkes insan, buradaki yetkililerde insan'sa eğer bir işlem yaparken acaba yapmasammı diye düşünme yada cezayı indirme yada arttırma gibi insiyatiflere sahiplerdir. bu suça ve kişiye bağlı olmakla  birlikte azalır yada artar.

Ha illaha diyorsanız. Bizler burda oynamak istemiyoruz, gidene dur demeyiz arkadaşlar.

Hoşçakalın görüşmemek üzere.
1 Ziyaretçi
Task