You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

[OG]İbrahim ps bug

Kayıtlı Üye
[OG]İbrahim ps bug
İlk öncelikle iyi günler, [OG]İbrahim adlı kişiyi kovalamaya başladım 5sw oldu. ve fake ler atmaya çalıştı sonra birden ps yerine girdi ve ps de durdu ve araç tamir olmadı ve kaçmak için pit'e ışınlandı.

https://s6.dosya.tc/server7/0egu0v/ibrahim.mpr.html (26.10.00da başlıyor)

İyi günler 

İYİ FORUMLAR

Not=Bu arkadaşı og diye taraflı işlem uygulamazsanız sevinirim.
Kayıtlı Üye
RE: [OG]İbrahim ps bug
"ps de durdu ve araç tamir olmadı ve kaçmak için pit'e ışınlandı." dünyanın yeni süper kahramanı benim! artık ışınlanabiliyorum!!!!
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
ha bu arada yanlış yer kardeşim malum şikayetçisin ya bug kullanmamdan, admin şikayete açman gerekiyor konuyu
Moderator
Öncelikle yanlış yere konu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız konunuz taşındı.
Admin Şikayetiniz Üst Yetkililere İletilmiştir.
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Yönetici
Konuya yanlış MPR kaydı yüklemişsiniz. Lütfen doğru MPR kaydını tekrar yükleyin. Aksi takdirde konuyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak ve konu çöp kutusuna taşınacaktır.
Kayıtlı Üye
(04-30-2022, 10:24 PM)Orhan C. demiş ki: Konuya yanlış MPR kaydı yüklemişsiniz. Lütfen doğru MPR kaydını tekrar yükleyin. Aksi takdirde konuyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak ve konu çöp kutusuna taşınacaktır.

lol :d
Yönetici
(05-01-2022, 06:05 AM)ByTokatliii1 demiş ki:
(04-30-2022, 10:24 PM)Orhan C. demiş ki: Konuya yanlış MPR kaydı yüklemişsiniz. Lütfen doğru MPR kaydını tekrar yükleyin. Aksi takdirde konuyla ilgili herhangi bir işlem yapılmayacak ve konu çöp kutusuna taşınacaktır.

lol :d

Forum Kurallarının 2. maddesini ihlal ettiğiniz için 3 gün forumdan uzaklaştırılıyorsunuz.

2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.
Yönetici
Konuya doğru MPR kaydı yüklemediğiniz için konu kilitlenmiş ve çöp kutusuna taşınmıştır.

Lütfen bir daha konu açmadan önce Admin Raporlama Nasıl Yapılır ? konusunu okumadan rapor açmayınız ve konuya doğru kanıtları eklediğinizden emin olunuz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...