Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
opetin ordaki üst geçit yolunda kontağım açık 10 saniye falan durdum o sırada POLİS Ramazan adlı polise ne kullanıyorsun yazmıştım tam giderken polis geldi diye hareket ettim biranda kovalamaya başladı görevini yanlış yaptığını düşünüyorum arabamın kontağı açıktı orayada amacım park etmek değildi mesaj yazmaktı . Ayrıca 1 sigaram gitti 2.500tl para cezası yedim hakkımı istiyorum iyi görevler .

Ben : LORD
Polis : POLİS KaanK61
MPR : https://s5.dosya.tc/server6/9ps1qu/hatal_Ti_park_bruhh.mpr.html
Olay/Zaman : 25:20.00

(Polisseniz polisliğinizi adam gibi yapın birazda olsa vicdanla yapın herkesin istediği bu başka birşey değil .)
(tekrardan hakkım neyse onu istiyorum.)
                                                                                                        Hamit Özdemir
                                                                                        OSMANLI GARAGE

Kayıtlı Üye
3 Gün Oldu Cevap ??
                                                                                                        Hamit Özdemir
                                                                                        OSMANLI GARAGE

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (TR_PEDERBEY) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: q88aq78.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi