Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
illaki bi sebebi vardır bu bir para veya zevk için sizi ne alakadar eder kardeşim 1km/s ile hız aşımı yapıyosa açarım aga kovalamca bu benim işim şimdi bana burda boş yapmayın
Kayıtlı Üye
(04-10-2022, 12:44 PM)dructar10 demiş ki: illaki bi sebebi vardır bu bir para veya zevk için sizi ne alakadar eder kardeşim 1km/s ile hız aşımı yapıyosa açarım aga kovalamca bu benim işim şimdi bana burda boş yapmayın

Dediklerine DİKKAT et üslubunu koru!
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-10-2022, 01:31 PM dructar10.
haklı oldugum halde boş yapıyosun burda ben bişey demiyom kardeşim admin karar vercek ban yemicemki ztn boşa ugaraşıyon

haklı oldugum halde boş yapıyosun burda ben bişey demiyom kardeşim admin karar vercek ban yemicemki ztn boşa ugaraşıyon
Kayıtlı Üye
(04-10-2022, 01:31 PM)dructar10 demiş ki: haklı oldugum halde boş yapıyosun burda ben bişey demiyom kardeşim admin karar vercek ban yemicemki ztn boşa ugaraşıyon

Farkında isen daha hiçbir "Forum yetkilisi" konuya el atmadı kimin ban yiyip yemiyeceği senin kararında değil eğer seninde benim aleyhime kanıtların varsa buyur forum aç veya savunmanı düzgün bir biçimde yap. İlgili yetkililer konu ile ilgilenip kararı vericektir. İyi günler
Yönetici
En son düzenleme: 04-13-2022, 11:34 AM enesbey5858.
Polise gerekli uyarılar verilip, zararınız karşılanmıştır.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task