Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Moderator
En son düzenleme: 03-12-2022, 12:29 PM Real Shadow.
Kolay gelsin 21.20'den sonra ister benim kamera açımdan ister polisin açısından izleyin kasıtlı bir şekilde çarpmıyorum virajı alamıyorum ve durmak için ( motor freni + fren + el freni ) olmasına rağmen duramayıp çarpıyorum polis düşük hızda gitmekte ileride dönüşte durduğumda 2 farklı sebep bulundurarak ceza yazmakta kazaya sebebiyet / dikkatsiz sürüş bunların hangisini kabüllenmem gerekiyordu tam anlıyamadım fakat bunun kendiside düşünebilirdi kasıtlı kazaya sebebiyet verilmediğini gözümde küçük bir olay fakat büyük ceza, yazmamışım polis ben çarpmadan önce kovalama başlattı ve kaza ücreti kesmedi kesseydi öderdim
Ceza : https://www.hizliresim.com/ogkj8er
Mpr : https://www.dosyaupload.com/26nz9/Polis_Garelt.mpr
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
öncelikle selamın aleyküm bu arkadaşımızın vermiş olduğu dakika ya göre ben 82 km ile gidiyorum bu hız ovlade yasak değildir+olarak ● Bir kazaya sebebiyet verme (TL150 / TL200 / TL300) en yüksek madde den yazdım o yüzden 300 tl,polis ben çarpmadan önce kovalama 
başlattı demişsin mpr de vermiş olduğun sürenin az geri sinde yani 21:29.70 de ben kendi aynamdan hız yaptığını görüyorum o yüzden bana vurmadan önce sireni açıyorum.

KOLAY GELSİN.
Moderator
Ne güzel ovalde düşük hızda gitmekte sorun yok çarpmamda sorun var, ben gidip başkasının veya senin önünemi kırdım kazaya sebebiyet vermeden diyorsun, ben hızlıydım doğru sende olabileceğin hızda değildin çarpmamak için elimden geleni yaptım, hasar kesmedi ve dikiz aynasında her görülen hızlı gelen kişide kovalanıyorsa böyle polislik olmaz düşünceme göre, ben duracağımı zannederek frenledim fakat başkası pit - izleyici atabilir emin olmadan yapmayın birşey
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
zaten izleyici veya pit atıcak insan bana çarpmadan önce ata bilirdi+olarak fark ettiysen bana çarmadan önce sirenimi açıyorum bana çarptıktan 2-3 saniye sonra kovalamacayı başlatıyorum
Kayıtlı Üye
hiç kusura bakma ben kendimi haklı çıkarmaya çalışmıyorum sadece kenidimi savunuyorum.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup polisin hızı alt sınırda değildir. Şikayet etmiş olduğunuz polis (serhat16789) herhangi bir olumsuz/yanlış bir şey yapmamıştır.

[Resim: 8goqvh7.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi