Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Banned
dün ban itirazına yani buraya konu açtım ama itiraz etmedim diğer bana küfür edip kışkırtanlara ban atılmadıysa banımın kaldırılmasını ve haksızlık olduğunu söyledim.

adminin verdiği cevap:

Sunucuda tartışma ortamına sebep olduğunuz için, Cezanız süresi bitince kaldırılacaktır.

kesinlikle hiçbir şekilde tartışmayı ben yaratmadım sebepte olmadım adamlar bana durduk yere küfür ettiler 3-4 kişi birden yaşları max 10 ve ben sebep oldum öyle mi

yorum yapan admin: Sivaslı

not: eğer buna benzer birşey yazılacaksa yazmayın çünkü ben arkadaşımla konuşurken bu veledler olaya atladı ne olduğunu anlayamadım sonra ztn sürü piskolojisi sunucuya yeni giren bile küfür etmeye başladı...

ben burda boşuna bir taraflarımı yırtmıyorum yetkililer lütfen..
Kayıtlı Üye
Merhabalar sağlıklı günler,

Kimse haksız yere ceza almaz.
İlk olarak, konu her ne olursa olsun hiçbir davranış karşınızdakine yada aile bireylerine bir hakaret etme hakkı vermez. ettiğiniz takdirde sizde ceza alılrsınız.
bu ve bu gibi konularda sabrınızı korumanız gerekmektedir.
Siz karşı taraf ile polemiğe giriyorsanız, chati gereksiz yere meşgul edip oyun dışında hakaretli tartışmalı bir yazı yazılıyorsa buna karşılık geliyorsa suça sizde ortak olursunuz. kişi sizi kışkırtıp size ban yedirtmek, küfür ettirmek vs. istiyorsa bunun kanıtlarını gerekli konu başlığı altında foruma iletin gereken yapılır.

''Siz ceza aldıysanız Karşı Tarafların hepsi de ceza alır.''

ek olarak: uyarı notu alacaksınız aynı konu hakkında birden fazla paylaşım yaptığınız için.

Adalet mülkün temelidir.

İyi Forumlar
İyi Oyunlar
2 Ziyaretçi
Task