Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Cruise sunucusunda Polis Gürkan ve diğer polisler eds ye tam piste çıkma yarine aralıklı aralıklı arabalrı çekmiş bende geçtim hiçbir uyarı yok çevirme ve benzeri gibi geçtim beni kovalamaya başladı tamamen durduk yere bendede uf1 var zaten bir süre ilerledim en sonunda bana çarptı ve yatırdı beni bana 10k ceza kesti SONRADANDA DİYORKİ SEN PİT ATTIN bu Gürkan adlı polisin tüm amacı Sırf oyunda iyi araba almak almak için para kasmak sırf kendisi para kasmak için ceza yazmadığı kalmadı.vede ben 1 haftadır hergün oyundayım 10k para kasmıştım ve tüm emeğimi hergünki 8 saatlik oyun keyfimi bitirdi şuan   ben dc den özeldende konuştum foruma git foruma git diyor OSAMNLI GARAGENİN SOHBET BÖLMÜNDE İSE Forum Yöeticisi olmak ÜCRETLİMİ yazma sebebi tamemen budur beni oraya kendi adında şikayette bulundurmak ve kendini Forum yöneticisi yapıp kendini HAKLI  çıkarTMAK KENDİLERİ MİLLETE 10K 10K KİTLEDİKTEN SONRA İSE DİĞER POLİSLERLE PARAYI NASIL BÖLÜŞELİM DİYE MUTLU MUTLU SOHBET EDİYORLAR BU POLİSLERİN OYUNDAKİ AMACI KENDİLERİE SADECE PARA KASMAK AMA BUNU HER POLİS YAPMIYOR DİĞER POLİSLERE TEŞEKKÜR EDERİM ONLAR ÇOK İYİLER kendi akıllarınca çevirme olan yerde nedense sadece POLİS GÜRKANIN beni kovalamasıda ayrı bir saçma çoğu kişi benim gibi geçti ama tek kovalanan benim  eyer bu yazdıklarımı dikkata alısanız çok teşekkür ederim bunu sadece kendi adım için değil tüm oyuncular için bu şikayette bulundum.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-01-2022, 10:35 AM gurkanbey.
(02-01-2022, 10:18 AM)78Alperen demiş ki: Cruise sunucusunda Polis Gürkan ve diğer polisler eds ye tam piste çıkma yarine aralıklı aralıklı arabalrı çekmiş bende geçtim hiçbir uyarı yok çevirme ve benzeri gibi geçtim beni kovalamaya başladı tamamen durduk yere bendede uf1 var zaten bir süre ilerledim en sonunda bana çarptı ve yatırdı beni bana 10k ceza kesti SONRADANDA DİYORKİ SEN PİT ATTIN bu Gürkan adlı polisin tüm amacı Sırf oyunda iyi araba almak almak için para kasmak sırf kendisi para kasmak için ceza yazmadığı kalmadı.vede ben 1 haftadır hergün oyundayım 10k para kasmıştım ve tüm emeğimi hergünki 8 saatlik oyun keyfimi bitirdi şuan   ben dc den özeldende konuştum foruma git foruma git diyor OSAMNLI GARAGENİN SOHBET BÖLMÜNDE İSE Forum Yöeticisi olmak ÜCRETLİMİ yazma sebebi tamemen budur beni oraya kendi adında şikayette bulundurmak ve kendini Forum yöneticisi yapıp kendini HAKLI  çıkarTMAK KENDİLERİ MİLLETE 10K 10K KİTLEDİKTEN SONRA İSE DİĞER POLİSLERLE PARAYI NASIL BÖLÜŞELİM DİYE MUTLU MUTLU SOHBET EDİYORLAR BU POLİSLERİN OYUNDAKİ AMACI KENDİLERİE SADECE PARA KASMAK AMA BUNU HER POLİS YAPMIYOR DİĞER POLİSLERE TEŞEKKÜR EDERİM ONLAR ÇOK İYİLER kendi akıllarınca çevirme olan yerde nedense sadece POLİS GÜRKANIN beni kovalamasıda ayrı bir saçma çoğu kişi benim gibi geçti ama tek kovalanan benim  eyer bu yazdıklarımı dikkata alısanız çok teşekkür ederim bunu sadece kendi adım için değil tüm oyuncular için bu şikayette bulundum.

olayı tam anlatır mısınız anlamadım

(02-01-2022, 10:18 AM)78Alperen demiş ki: Cruise sunucusunda Polis Gürkan ve diğer polisler eds ye tam piste çıkma yarine aralıklı aralıklı arabalrı çekmiş bende geçtim hiçbir uyarı yok çevirme ve benzeri gibi geçtim beni kovalamaya başladı tamamen durduk yere bendede uf1 var zaten bir süre ilerledim en sonunda bana çarptı ve yatırdı beni bana 10k ceza kesti SONRADANDA DİYORKİ SEN PİT ATTIN bu Gürkan adlı polisin tüm amacı Sırf oyunda iyi araba almak almak için para kasmak sırf kendisi para kasmak için ceza yazmadığı kalmadı.vede ben 1 haftadır hergün oyundayım 10k para kasmıştım ve tüm emeğimi hergünki 8 saatlik oyun keyfimi bitirdi şuan   ben dc den özeldende konuştum foruma git foruma git diyor OSAMNLI GARAGENİN SOHBET BÖLMÜNDE İSE Forum Yöeticisi olmak ÜCRETLİMİ yazma sebebi tamemen budur beni oraya kendi adında şikayette bulundurmak ve kendini Forum yöneticisi yapıp kendini HAKLI  çıkarTMAK KENDİLERİ MİLLETE 10K 10K KİTLEDİKTEN SONRA İSE DİĞER POLİSLERLE PARAYI NASIL BÖLÜŞELİM DİYE MUTLU MUTLU SOHBET EDİYORLAR BU POLİSLERİN OYUNDAKİ AMACI KENDİLERİE SADECE PARA KASMAK AMA BUNU HER POLİS YAPMIYOR DİĞER POLİSLERE TEŞEKKÜR EDERİM ONLAR ÇOK İYİLER kendi akıllarınca çevirme olan yerde nedense sadece POLİS GÜRKANIN beni kovalamasıda ayrı bir saçma çoğu kişi benim gibi geçti ama tek kovalanan benim  eyer bu yazdıklarımı dikkata alısanız çok teşekkür ederim bunu sadece kendi adım için değil tüm oyuncular için bu şikayette bulundum.

öncelikle orda çevirme yapıyorduk ve sen çevirmeden kaçtın ben sana chattan sağa çek dedim çekmedin sv5 oldun ben senı yakaladım sonra pit attın sonra admın sana 5k kesti benim suçum yok
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-01-2022, 11:10 AM 78Alperen.
İlk olarak sen 5k kestin orda yalan söyleme bunun kanıtıda var daha dün dc de benle konuşurken kendin söyledin
Kayıtlı Üye
Öncelikle çok doğru araba ufaktan bile kaysa polis kovalama başlatıyor ve olur olmaz görünmeyen yere radar kuruyor ki bu gerçekte de yasak bir durum radarın görünmesi şart. Polislik alanlara sadece para kaynağı gözüyle bakmak yerine kuralları öğretmeyi düşünmelisiniz diye düşünüyorum zira sürekli şikayet açmaktan sıkıldık.
Kayıtlı Üye
(02-01-2022, 03:29 PM)SHARP demiş ki: Öncelikle çok doğru araba ufaktan bile kaysa polis kovalama başlatıyor ve olur olmaz görünmeyen yere radar kuruyor ki bu gerçekte de yasak bir durum radarın görünmesi şart. Polislik alanlara sadece para kaynağı gözüyle bakmak yerine kuralları öğretmeyi düşünmelisiniz diye düşünüyorum zira sürekli şikayet açmaktan sıkıldık.

Herşeye kanıt kanıt diyordunuz yöneticiler alın kanıt demekki bu olaydan tek şikayetçi olan ben değilmişim lütfen 20k yı teslim edin insanları amele yerine koyupta nasıl olsa kasar diye düşünmeyin.SHARP sanada bu doğru görüşün ve düşüncenden dolayı çok teşekkür ediyorum
Kayıtlı Üye
yaw ama burda karmaşa olmuş

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Yönetici
En son düzenleme: 02-03-2022, 08:02 PM enesbey5858.
Kanıt iletirseniz size yardımcı olacağım, aksi takdirde konuyu kapatmak zorunda kalacağım.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Moderator
Konuya herhangi bir kanıt eklenmediği için konu kilitlenmiştir

İyi oyunlar ...

İyi forumlar ...
Real Shadow  8)
1 Ziyaretçi
Task