Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-31-2022, 08:20 PM batın.
beni ovalde kovalamya başlıyor sv 5 oluyor sürekli bana ovalde sert hamleler ile vuruyo 1 kaç kere vurduğunda arkada araçlarda vardı ama arkadşn güzünü para hırsı bürdüğü için pek umrunda değil herneyse benim rotlarımı filan kırdı ben zar zor giderken arkadaş bana vurup oval terse takla attıroyr birde ben sal dedğimde ovalde duruyo benle yazışmaya çalışıp hem trafiği tehlikeye atıyo hemde kovalamcada olan polise engel oluyo benim bildiğim polis kaza yapıtğı zaman pit atar ama arkadaş hiç atmadı nedense (kovalama başlama süresi 2.53.00) kovalamcadan itibaren izlerseniz memnun olurum (sonradan mod panelden baktığımdan polis vtech olmadığını gördüm ben pek anlayamdım ama fxr la fzr ye hemen yetişmes!)

k adı Emircan31

mpr https://s4.dosya.tc/server14/me0noq/emir_polis.mpr.html

bana vurup diğer tarafa atığı an 

9.59.40
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-31-2022, 08:47 PM Emircan31.
Mprde her şey açık ve net gozukuyor mpr 37:30 uncu dakkada batın adlı arkadaş kuvvet uygulayarak beni bariyere atıyor 38:04.cü dakikada batın adlı arkadaş sol şeritten giderken onu durdurmak için sağ arka tekerine vuruyorum ve takla atıyor sonrada zaten kendısı ram yapıyosun benı duvardan duvara fırlatıyosun gibi cümleler kullanıyor ona vurduktan sonra bana ovalde durdun pit atman lazım diyor ona vurduktan sonra aracım sarsıldı yavaşladım arkadaşa sert darbe uygulamadım hep ovalde dondu ona yetişebildiğim hızlarda vurdum 250 260 km ile vurmak zorunda kaldım kendisi hep ovalde döndü bende durdurmak için normal bir şekilde olması gerektigi gibi tekerlerine vurdum arkadaşın arabası zaten fzr arka tekerlerine vurunca hemen spin atıyor ve buna sert darbe diyor kendiside aslında biliyor fakat yediremiyor ve mprdede gozuktugu gibi duvara fırlatmalık bir durum yok onu durdurmak için sağ arka tekerine vuruyorum olay bundan ibaret ona hızlıca yetişmemin sebebi arkadaşta ayar yok heralde stok fzr ile takılıyor bendeki fxr da güçlü bir ayar oldugu için yetişebiliyorum. Yöneticiler;(mpryi birde benden izleyin söylediğim dakikalara bakılırsa zaten herşey ap açık ortada)

Mpr https://dosya.co/4kptmj0axqxu/batın_mprr.mpr.html
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz polis (Emircan31) aynı sebepten uzaklaştırma almıştı. Fakat yine de polise uyarılar verilecektir.

Cruise: [Emircan31] isimli kullanıcı [^1[OG]^7khonly] tarafından [Vtec kullanımı / uyarıya rağmen] sebep ile [1] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 1.02.2022 15:46:16 Açılma Tarihi: 2.02.2022 15:46:16

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task