Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kesik kısmı isterseniz atlayın MPR ve Notlar yeterince açıklayıcı zaten.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polis beni sigara zamanı diye orda kovalama başlatıyo herşey normal ama sonra sw 2 iken bi anda çarpmaya başlıyo.
Ve ona daha sw 2 ne yapıyosun gibi itiraz edince de
Bana dediği şey senin modun bozuk mu gibisinden söyleniyor.
Kendisini kurtarmak için böyle dediğini düşünüyorum çünkü bu modu 2 yıldır kullanıyorum 1 kişide çıkıp bişey demedi şu ana kadar.
Ve de modum bozuk bile olsa sw 2 de yaptığı direksiyon kırışı hiç öyle değil.  
Sw2 iken vurduğu konumlar belli.

Şimdi haklı olarak diceksiniz sw nin 2 olup olmadığını nerden bilicez..
Haklısınız tabi ki de ama yanda diğer 2 polis te herhangi bi sorun yoksa onlar da sw 3 diyip vurup yoldan çıkarmaya çalışırlardı. Elimde herhangi bi sw 2 diye bir ss im yok fakat diğer 2 polisin çarpmadığı kanıtlı.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MPR: https://s2.dosya.tc/server16/id1xoy/MURO2.mpr.html

Not:
*9.15 kovalama başlıyor
*10.20 daha sw2 iken vuruyor!!
*11.33 Hala sw 2 arka lastiğime kasıtlı vuruyo (direksiyonu kırıyo) [Ve hala diğer polisler müdehale etmiyor çünkü sw 2]
*12.00 Artık bütün uyarılarımı kale alıp sw 3 yapıyor. O yüzden artık diğer polisler müdehale ediyor.( Önceki çarpmalar sw2 iken olduğuna dair kanıt)

K.Adı: https://prnt.sc/26lirsp
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-29-2022, 07:09 PM MRTCAN10.
KNK S.A hatalarım var haklısın ama arabanda bi bug var insanları uçuruyo bende hatada var kusuruma bakma s2 ismini ver neyse karşılayim
Muro#5404 dc ordan anlışalım knk oyundanda özür diledim

Osmanlı Garage Admini Rolleyes
Yönetici
Şikayette bulunduğunuz polis ''muro'' işlem uygulanmıştır.
[Resim: unknown.png]
İyi Oyunlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task