Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polisimiz 2 kere kaybedince biraz sinirleniyor kural dışı ve sert vurmaya başlıyor izlerseniz görürsünüz.
37.24 de sert vurma ve sürükleme
43.20 de gaz kesmeden sert bir şekilde vuruyor. 
44.30 da yine aşırı süratli şekilde vuruyor 
47.45 te terste 1 polis varken ters giriyor 
48.20 de gaz kesmeden hızlı bir şekilde bir daha vuruyor 4-5 tur dönüyorum 

MPR: 
https://s6.dosya.tc/server6/d9id0i/pxtk_2.mpr.html

Kovalama esnasında yapılan manevranın yandan değil pit manevrası olması konusunda polis arkadaşımız önceden Berke Tüysüz e soruyu sormuş ve Berke Tüysüz de pit manevrası daha uygun olur cevabını vermiştir. Gerektiği taktirde ekran görüntüsünü iletirim.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2022, 09:47 PM Pxtk. Düzenleme Nedeni: Mpr linki koymayı unuttum.
Kovalamacayı başlangıcından itibaren izlendiği zaman anlaşılacağı üzere polise aşırı güç uyguluyorsun bunu 2 kovalamada da yaptın polise vurman serbest ama kurallarda bunun açıklaması şu şekilde yapılıyor. "Zanlıların polise vurması yasak değildir,fakat polisler kadar şiddetli vuramazlar ufak güç uygulayabilirler." Fakat sen direk arkadan vurup, yandan vurup sürüklemeler yapıyorsun. Kovalama bittikten sonra da tartışma ortamı yaratıyorsun bir yıllık polislik yaptığını da belirttin bu kuralı gözden kaçırdığını düşünmüyorum.
37:34 de seni kenara çıkarabilmek için ittiriyorum oradaki amacım hafif rampalı yere sıkıştırmak ama fazla kaçtığı için tamamiyle çıkıyorsun nedeni bu.
43:20 de sana yandan bir şekilde vuruyorum senin de belirttiğin üzere berkeye zamanında wp grubundan yandan vurulan taktiksel vuruşların uygun olup olmadığını sordum direkt olarak uygundur demese de uygun olmadığını da söylemiyor, oradaki amacım seni yan çevirmekti nitekim neredeyse başarıyordum da.
44:30 da sol arka lastiğin ve kapının bulunduğu kısıma denk geliyor başka bir yere değil.
47:45 Bunun yasak olduğunu belirten bir kural yok.
48:20 yan tarafından güç uyguluyorum.

+ olarak yanlışlıkla ram yaptığım yeri koymamışsın sanırım orada haklı olduğumu fark ettin şimdiki yazdıklarını da bir kere daha düşünmeni tavsiye ediyorum.

MPR: https://s7.dosya.tc/server21/c7u5ky/Byzenci_mpr.mpr.html

MPR: İlk kovalama başlangıcı 23:40 İkinci kovalama başlangıcı 46:03
Tam olarak arka tampondan çarpamalar + yandan vurup sürüklemeler kovalamaların genelinde görülebilir. Yöneticiler kovalamaların tamamını izleyip bahsettiğim fazla güç sorununu fark edebilirler.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2022, 10:10 PM Byzenci42.
Sana vurduğum yerleri izlersen hep ya gaz keserek ya da düşük bir hız ile vurdum. Zanlı arkadan sürükleyemez veya arkadan vuramaz diye kural var mı bana gösterir misin? Zanlı polise hiç dokunmasın polis dokunulmaz mı olsun istiyorsun?
Yaptığın hatanın farkında değilsin üste çıkmaya çalışıyorsun düzgünce anlatıyorum anlamıyorsun diğer yandan potenza hiçbir şekilde ilgisi yok iken dahil oluyor. polis tagım yok iken polisliği karıştırman da ayrı bir tuhaf. Konu uzatıyorsam da oyundaki adminin işlem yapması gerekirdi nitekim işlem yapmadı. 47.45 deki kural önceden vardı fakat eklenmedi Eskiden orada sıkıntılar yaşandığı için terse 1 polis girer diğer polisler normal yoldan devam eder. Senin hayal ettiğin kovalama sadece polisin vurup zanlının araç sürdüğü kovalama galiba
Gerekli kararları yöneticiler verir.

https://s4.dosya.tc/server14/d6le6l/IMG_20220115_010957.jpg.html
Kayıtlı Üye
İlk olarak polisler dokunulmaz değildir sana forumda yazan kuralı kopyalayıp attım

"Senin hayal ettiğin kovalama sadece polisin vurup zanlının araç sürdüğü kovalama galiba" senin yorumlama anlayışını tartışamam burada.

37:24 de Benim seni sürüklediğimden fazla güç uyguladığımdan bahsediyorsun fakat sürükleme eylemini sen yaptığında orantısız güç olmamış oluyor, kendinle çelişiyorsun.

İkincisi polisliğinden sen bahsediyorsun "tagım yok araya atıyorsun" diye konuşmanın anlamı yok, "ben 1 yıllık polislik yaptım her şeyi biliyorum" diye sen yazdın attığım mpr de son dakikalara bakarsan ne yazdığına bakabilirsin.

Üçüncü olarak kural forumda belirtilmiyor güncel kural olsaydı oraya da yazılmış olurdu.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (Peniag01) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: q2ndpuu.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi