Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polis Emircan  BERKAY V  Adlı kullanıcı ile planlı bir kovalama başlatıyor chatteki yazışmalardan planlı olduğu açıkça belli oluyor.  06:00 dan sonrası anlamak için gayet yeterli önceki saniylerde de "gel, bariyer olmasa alırdım gel" Tarzında yazılar yazıyor.

MPR: https://www.dosya.tc/server35/apcs70/Planli_kovalama.mpr.html
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2022, 02:42 PM Emircan31.
Adam kendisi kovalamami istiyor sana zarar veren sey ne adam dediki beni yakalayamassin öle yapamassin böle yapamassin yani beni kışrkıttı kimseyi boş yere kovalamam adam kendisi razi orda ben bariyere sıkışıyorum sonra adam diyoki bidaha gel bende diyorumki Gel bariyere sıkışmasam alirdim diyorum berkay adli arkadaş tekrardan gel demeseydi ben öle bir şey demem zaten boş boşuna bilmeden iş yapmassan sevinirim.
Kayıtlı Üye
Onun sana kendini kovalatmak istemesi de yasak. Kışkırtmadır. Kovalatmaman lazım kovalamaman lazım bu planlı kovalamaya girer ve bunun sonucunda polisliğin elinden alınır. Senin görevin, gezerken kurallara uyarak gezmen(hız sınırı olsun aracın arasında ki boşluğun olsun bunları koruman lazım), ve görevinin amacı olan, ortalıkta drift atarken ya da ışıktan kaçarken gördüğün kişileri yakalayıp ceza kesmeye çalışmandır. Kısacası planlı kovalamacaya giriyor bu yaptıkların, o da yasaktır.
DEMON~

Beni suçlayacaksan, kendini sorgulayacaksın !
Kayıtlı Üye
Kendisi bana çok yüklendi zaten bir kere kovalamada şuc işledi 2 3 kere kasitli çarpti kimseyi boş yere kovalamam arkadaş bana kasitli çaprti kişkirtti suç isledigi için kovaladim umarim anlamişsindir beni.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-14-2022, 05:02 PM Mostake.
Öyle bir durumda MPR alıp, oyundan çıkıp şikayette bulunman gerekirdi. Haklı durumdan haksız duruma düşüyorsun şuanda.
DEMON~

Beni suçlayacaksan, kendini sorgulayacaksın !
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (Emircan31) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: dm4v47c.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task