Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://s6.dosya.tc/server6/ugt2cw/forum.mpr.html

olay son 1 dk da bana bakın ışıkta patiyle kalkıyorum 3. vitese atıp hızlanınca önüne geçiyorum yakalıyor ve 500 tl ceza ? what
Kayıtlı Üye
(01-03-2022, 03:55 PM)MERTADIGUZEL demiş ki: https://s6.dosya.tc/server6/ugt2cw/forum.mpr.html

olay son 1 dk da bana bakın ışıkta patiyle kalkıyorum 3. vitese atıp hızlanınca önüne geçiyorum yakalıyor ve 500 tl ceza ? what

öncelikle iyi akşamlar ışıkta patinaç atınız ve drift atınız ben kovalama aştım 50 60 km falan gitikten sonra durdunuz drift ve tehlikeli sürüş ten 500 tl atım ilk odemeyi red etiniz sonra 499 tl kestim  ve ben cezayı kafama göre kesmiyorum yakaladıktan sonra yukarıda 500 tl kadar kesebilirsiniz yazıyor bende 2 hatana göre cezamı kestim tekrardan iyi akşamlar
Kayıtlı Üye
sen konuşma kardeşim bilir kişi baksın 50 metre sonra durupta uyarısız 500 tl kesemezsin patinajla kalkmak suçmu oldu nerde drift atmışım ? altımdaki fxo arabas
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-03-2022, 05:12 PM ORHAN034.
Ordaki panele göre göre ceza kesiliyorsa hatalı parkadamı 500 tl kesiyorsun 30 keseceğin yerde ? Ceza listesini okuyunuz. İyi oyunlar iyi forumlar
Kayıtlı Üye
(01-03-2022, 05:10 PM)ORHAN034 demiş ki: Ordaki panele göre göre ceza kesiliyorsa hatalı parkadamı 500 tl kesiyorsun 30 keseceğin yerde ? Ceza listesini okuyunuz. İyi oyunlar iyi forumlar

Lütfen okumdana yazmayınız 1 hatalı park falam yazmadım ve ortatada hatali park falan yok ve ben 300 tl jesmedim kimseye hatalı park iftira atma
Kayıtlı Üye
(01-03-2022, 05:53 PM)PEUGEOT 3.0.7 demiş ki:
(01-03-2022, 05:10 PM)ORHAN034 demiş ki: Ordaki panele göre göre ceza kesiliyorsa hatalı parkadamı 500 tl kesiyorsun 30 keseceğin yerde ? Ceza listesini okuyunuz. İyi oyunlar iyi forumlar

Lütfen okumdana yazmayınız 1 hatalı park falam yazmadım ve ortatada hatali park falan yok ve ben 300 tl jesmedim kimseye hatalı park iftira atma

İfitra atmadım zaten yazdığımı ayık kafayla okusaydın anlardın ne demek istediğimi. Smile
Kayıtlı Üye
(01-04-2022, 03:24 PM)MERTADIGUZEL demiş ki: Admin yokmu 2 gün olucak baksın şu olaya rasgele cezasını kesiyor

rasgele kesmiyorum kardeşim yakaladığımda sol üst koşede ceza fiyatı çıkıyor ona gore kesiyorum  Big Grin
Yönetici
Polis ''nisbey'' gerekli uyarılar geçilip iadeniz sağlanılacaktır.
[Resim: unknown.png]
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task