Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-30-2021, 11:05 AM wofoli. Düzenleme Nedeni: yazım hatası
Başlıktada belirttiğim gibi sheriff admine radar açmadan önce map hakkında net bir bilgim ve fikrim olmadığı için radar konumu sabit mi nerde açmalıyım bilmediğimden radar yerini sordum fakat o 3 arkadaşı ile drif atıcam diye mesaja cevap vermedi bende bir konum bulup radarımı açtım ardından bana radarı buglu açıyorsun gibi gibi ithamda bulunarak kurduğum radar noktasına gelip kasıtlı olarak vurdu sorun şu 1 admin kalkıp yer söylese böyle bir sorunla uğraşmıcaz 2 kalkıp radarı kaldırmamıda söylemiyor söyle kaldırırz burda üç beş kuruş için tartışma oluşturucak adamlar değiliz.

Mpr Linki=https://www.dosya.tc/server35/c4dxxq/sherrif_radar_vurma_mpr.mpr.html

MPR üzerinde 22:30 da polis açıyorum 22:41 de admine soru sormak için normal tagımı geri alıyorum 23:35'e kadar cevap gelir belki diye yavaş yavaş gidiyorum ve 25:05 de mevzileniyorum (22:41 den 25:05'e kadar adminin cevap verip vermiceğini düşündüğümden yavaş yavaş yerime mevzilendim)
ve admin 35:15 de dokunuşunu yapıp anı ölümsüzleştiriyor.

[OG]SHERİFF adlı arkadaşın bir görevini kullanmıcaksa tagı bırakması gerektiği yönündeyim eğer tag durucaksada görevini yapmadığı için ve kasıtlı vurma suçlarından dolayı gereğinin yapılacağından hiç şüphem yok

İyi çalışmalar iyi oyunlar herkese...
Kayıtlı Üye
Şikayetiniz yöneticilere iletildi.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (Batuhanenes) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: tlgague.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task