Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-01-2022, 10:12 AM RinkuriTR.
Gezinti sunucusunda oynuyorduk arkadaşımla arkadaşım bana çarptı ve bana çarptığı gibi terse girmek zorunda kaldı yoluna girmek için admin olan:mcekiccc arkadaşımı suçsuz yere banladı bende neden banladın diye sorduğumda uyardım dinlemedi banladım dedi aslında uyarı atmamıştı bende mpr alıp izlemeye başladım gerçekten de uyarmıyordu arkadaşımın banın kaldırılmasını taleb ediyorum. 

Banlanan Arkadaşım
Sürücü Adı: 3.0-DOĞANSLX
Kullanıcı Adı: 3.0-DOĞANSLX

Banlayan Kişi
Sürücü Adı: [OG] MAMİ
Kullanıcı Adı:mcekiccc

Ben
Sürücü Adı: EskişehirTM
Kullanıcı Adı: RinkuriTR

MPR: https://dosya.co/57g2gw1dcrfh/forum_berk.mpr.html
Süre:1:09:42.48
Yönetici
En son düzenleme: 12-31-2021, 08:25 PM enesbey5858.
Cruise: [3.0-DOGANSLX] isimli kullanıcı [SİSTEM] tarafından [İFLAS ETTİ] sebep ile [5] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 31.12.2021 09:54:21 Açılma Tarihi: 5.01.2022 09:54:21
arkadaşınızın ban sebebi.
ve sizin Cruise: [RinkuriTR] isimli kullanıcı [SİSTEM] tarafından [İFLAS ETTİ] sebep ile [5] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 29.12.2021 22:19:52 Açılma Tarihi: 3.01.2022 22:19:52,
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
cruise de ki banı demiyorum admin bey Gezinti sunucusunda banlandı arkadaşım
Yönetici
[Resim: unknown.png]
Yalnız arkadaşınız gezinti de banlı değil Cruise de banı gözüküyor ben yanlış görmüyorsam
ve iflas etti diyor bu durumda admin banlaması hakkında bir şey de göremiyorum, ve sizinde Cruise
banınız var bu durumda sadece admin ile görüşüp istişare yapmam gerekiyor.
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task