Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-27-2021, 09:24 AM soloturkanka1034. Düzenleme Nedeni: Gereklilik
bir kaç gün önce ban yedim ardından yediğim bandan şikayetçi oldum ve banım geri açıldı bu sefer girememeye başladım adminlere bildirince modemini resetleyip gir dediler bu yöntem işe yaradı ama aynı sıkıntı tekrar başladı hala banlı gözüküyorum sorunu düzeltir misiniz kapatıyosunuz geri açıyosunuz.

S2 Kullanıcı adı: komando1034
Yönetici
Konuya kullanıcı (S2 lisans) adı yazmadığınız takdirde konuyla ilgilenilmeyecek ve çöp kutusuna taşınacaktır.
Kayıtlı Üye
(12-27-2021, 05:04 PM)4wdgarage demiş ki: komando1034 yazmiş adam

2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.

Gereksiz mesaj gönderdiğinizden dolayı Forum Kurallarının §2. maddesini ihlal ettiğiniz için 2 gün Forum uzaklaştırması aldınız.
Yönetici
En son düzenleme: 12-27-2021, 06:26 PM enesbey5858.
Herhangi bir kapama açma durumu yok banınızı en son kaldırmışız ve giriş yapabilmişsiniz ondan sonra.
Hala giremiyorsan geri dönüş yap.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
(12-27-2021, 06:26 PM)zenesbey5858 demiş ki: Herhangi bir kapama açma durumu yok banınızı en son kaldırmışız ve giriş yapabilmişsiniz ondan sonra.
sunucu bağlantıyı reddetti hatası alıyorum halen ve discordda da ban kontrol kanalında da banlı gözüküyorum
Kayıtlı Üye
(12-27-2021, 06:26 PM)enesbey5858 demiş ki: Herhangi bir kapama açma durumu yok banınızı en son kaldırmışız ve giriş yapabilmişsiniz ondan sonra.

yardım edicek misiniz
Kayıtlı Üye
(12-27-2021, 06:26 PM)enesbey5858 demiş ki: Herhangi bir kapama açma durumu yok banınızı en son kaldırmışız ve giriş yapabilmişsiniz ondan sonra.

hocam dönüş yapıyoruz yardım yok 
2 ay oldu herhalde
Yönetici
Sorun çözülmüştür. Giriş sağlandı.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task