Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle s.a.

punisher adlı şahıs polis acıkken afk bırakıp gidiyor 2 saat destek atan ben arkadaşa madem öyle açma diyince olay büyüyor.

kime ne gerekiyorsa yapılsın ben dahil

ve bana zırlama diyerek olayı büyüten punisher olayı benim büyüttügümü iddia ediyor. 

olaya maydanoz olan lazzy adlı şahıs da suçlu arkadaşını korumak için bana ters laflar ediyor.

mpr : https://s6.dosya.tc/server5/b2exwy/SO4X_race_1L_31R_0F_2.mpr.html

dakika 16.55 den itibaren izlerseniz görürsünüz

kolay gelsin...
Alendelon...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-25-2021, 06:07 PM Richowski.
Dakika 18:22 den sonra kullandığı uslubü wp polis grubunda devam ettirdi '' seni hoplatırım yok baban olurum hayatın kararır'' tarzında konuşmalara deva medildi elinden bir adamı kaçırdı diye bu uslupla yaklaşınca zaten laf anlatamayacağımı anladım konuyu bitirsin diye uzatma dedim oyuna gelmemle mesajlarını görmem bir oldu olayı forumu açan arkadaşın büyüttüğünü idda etmiyorum çünkü zaten o büyütüyor Smile o sıra chatteki arkadaşlarda kavgta etmemesini söyledi çünkü konuşma şekli itici bir şekil neden afk kaldığımı söyleyip afk kalmamın cezasını yerdim ama o uslupla kime yaklaşırsanız yaklaşın tozpembe davranmaz benim azğımdan çıkan şey uzatma oldu haksız olduğum durumlar var fakat bu, bu arkadaşı haklı yapmaz saygılarımla.

18:22 ve 19:52 arasını izlemesini öneririm forum yetkilisine olay benden de çıktı artık chattekilere sallamaya başladı arkadaş hayıtınızı karartıcam size diye bu kadar asabiliğe gerek yoktu tekrar dediğim gibi haksız olduğum tarafın cezasını çekerim
Punisher..!
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-25-2021, 06:37 PM EyupaK.
Sana tag ile afk kalacaksan kalma dediğimde bana zırlama gibi bir ifade kullandığın için bende senin dilinle konuştum. Haklı olduğum bir konu var. Sonra konuşulan şeyler için biri haklı veya haksız demiyorum. Ne dediysem de doğru dedim maalesef gerçekler acıdır. Herkes ettiğini bulur...
Alendelon...
Kayıtlı Üye
bırak forum adminleri ilgilensin bizim konuşmaya devam etmemize gerek yok.
Punisher..!
Kayıtlı Üye
(11-25-2021, 06:35 PM)EyupaK demiş ki: Sana tag ile afk kalacaksan kalma dediğimde bana zırlama gibi bir ifade kullandığın için bende senin dilinle konuştum. Haklı olduğum bir konu var. Sonra konuşulan şeyler için biri haklı veya haksız demiyorum. Ne dediysem de doğru dedim maalesef gerçekler acıdır. Herkes ettiğini bulur...

Wp konuşmasında ilk olarak arkadaş kendini ifade ediyor ve sen ona karşı kötü bir tavırla yaklaşıyorsun konuyu kapat üslubuna dikkat et denmesine rağmen şahsa büyük bir itham da bulunarak saygısızlık ediyorsun arkadaş kendisinin hastası olduğunu telefon ile arama yaptım demesine rağmen olayı wp grubuna uzatıyorsun olayı dindirmeye çalışan insanlara da üslubuna uygun davranmıyorsun hastası olduğu için arkadaşımız endişelenip o sıra tagını salmayı unutmuş olabilir fakat haksız olabilir ama sen ona üslubsuzluk yaparsan sen de haksız durumuna düşersin...İyi Günler Osmanlı Garage.
Osmanlı Garage Admini 
İyi Günler Dilerim.
Yönetici
WhatsApp olayı için yöneticiler ile konuşursunuz, oyunculara işlem uygulanmıştır.
[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi