Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Ovalde 2dk Bi Gazlıyayım Dedim Tam Virajı Döneceğim Araba Kaymaya Başladı Polise Vuracak Gibi Oldum Hızımı Kestim Ama Polisin Ön Tampona Vurdum Direk Pit Attım Oval Karışmasın Diye Vurmadan Önce Poliste Kovalamayı Başlatmış Bianlık Reflexle Pit Attım 5k TL Param Gitti Polisin Suçlu Olduğunu Düşünüyorum Hızımı Kesitiğim Halde Kovalama Başlattı Zaten 5k Param Vardı Oda Gitti Hakkımı Sonunda Kadar İstiyorum İyi Görevler .<

Ben : Lord AngeL
Polis : [POLIS]spl1nt

MPR : https://www.dosya.tc/server35/6q238l/param_Ti_istiyorum.mpr.html

Hakkımı Tekrardan İstiyorum .
                                                                                                        Hamit Özdemir
                                                                                        OSMANLI GARAGE

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir.

[Resim: 6kequj5.jpg]

SS'te de görüldüğü üzere polisin kovalamaca sınırları içerisindesin ve ayrıca PolNet'te zaten gözüküyorsun. Haliyle polise bu kadar yaklaşmadan önce hızını kesmen lazım. Bu yüzden zaten polisin kovalamaca başlatabileceğini bilerek davranman gerekiyordu.

Herhangi bir para iadesi yapılamaz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi