Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-27-2021, 05:14 PM KaliteliAdam53.
Merhaba FEAR isimli arkadaşımız polislikte iken bena yanlış şekilde kovalama başlatıp yanlış şekildede ceza kesmiştir.Ceza konusunda bende doğru bilmiyor olabilirim ancak arkadaşımız sv2 de dur ihtarı kesiyor.Yanlışım varsa affola (arkadaşımız ben drift attıktan sonra arkamdan takip ederek kovalama başlatmıştır)

Şahısın adı:FEAR
Şahısın kullanıcı adı:oren1997

Benim adım:spl1nt
Benim kullanıcı adım:Gaming53

[Resim: 72zipk7.png]

MPR:https://dosya.co/8ecyi41usth2/oren1997_hatal^Tı_kovalama.mpr.html 0:49:31
Selim Baş

OG POLİSİ
Kayıtlı Üye
ÖNCELİKLE SELAMIN ALEYKÜM 

BU ARKADAŞA HATALI BİR KOVALAMA YAPMADIM ÖNÜMDE DRİFT ATIP ARDINDAN TERS YÖNE GEÇTİ 

ARKADAŞ HIZLI OLDUĞU İÇİN KOVALAMA BAŞLATMAM 10 SANİYE SÜRDÜ YETİŞENE KADAR VE O İŞ GEÇTİ SEN BENİ KOVALAYAMAZSIN POLİSLİĞİN GG GİBİ KELİMELER KULLANDI SEVİYE 2 OLDUĞU İÇİN CEZAYA DUR İHTARINA UYMAMA OLARAK CEZA EKLEDİM 

İYİ OYUNLAR
Yönetici
Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir. Seviye 2'de dur ihtarı kesilebilir.

[Resim: 219618e.jpg]

Polisin görüş alanı içerisinde ters yöne girdiğin için kovalamaca başlatmasında bir sorun yoktur.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task