Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
oval haritasında drift atarak kazaya sebebiyet veriyor hiç bişey olmamış gibi devam ediyor.gerekenin yapılmasını istiyorum.

mpr: [b][b]https://s6.dosya.tc/server5/gyrya9/rcm_ye_atTlcak.mpr.html[/b][/b]

dakika: 3.24

s2adı:  fr3kan
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
Merhabalar sabennewi159,

Öncelikle Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
Dostum öncelikle özür diliyorum, olayı hiç hatırlamıyorum mpr'yi izlediğimde az buçuk hatırladım normalde kazaya karıştığımda öderim çekinmem ama akşam saati kafam dalgın oyuna girmiş olabilirim benim dikkatsizliğimdir ya da ayar deniyorumdur yolda tutamamışımdır aracımı bu da benim dikkatsizliğimdir özür diliyorum. Sol şeritte ufak bir payla geçebilirdin aslında ara sıra oyuncularda benim yaptığım hatayı yapıyor tolerans gösterebiliyoruz biz bu durumlara. Kaza bedelini ödememi istersen öderim bu arada. Tekrardan özür diliyorum
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (fr3kan) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 8ciq9xy.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task