Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
forumu arkdaşım açmasını bilmediği için açıyorum. arkadaşımı sebebsiz yere sonradan kovalıyıp  ışıklarda ceza kesıyor oda neoldugunu anlamadı için devam etmiş zannederim 5k parası gitmiş gerekli incelemelerin yapılmasını istiyorum. geregini arz ederim.

mpr:  https://s6.dosya.tc/server5/oltveq/haks_Tiz_ceza.mpr.html

s2adı:  beretta

dakika: 2.25 
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-28-2021, 04:13 PM bero.
Kontrolsüz şerit değiştirmekten kovalıyorum ardından ilerideki ışıkta duruyor ve yakalıyorum uyarı vericekken chat'i takip etmemesinden kaynaklı yakaladıktan sonra hareket ettiği için 5k sistem tarafından yiyeceği chatte yazıyor. Hareket ettiği için sistem oto 5k ceza kesiyor.
#BOSS
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 11-16-2021, 09:58 AM recepfy.
Merhaba,

Konuyu inceledim. İlk ışıkları geçtikten sonra diğer ışık yeşil yanıyor. Bunun üzerine Kerem adlı kişi Polisin önüne kırıp sağ yola atlıyor yani tehlikeli bir sürüş arz ediyor. Bunun dolayısıyla poliste kovalıyor. Haksız bir şey göremiyorum.

[Resim: unknown.png]

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi