Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar 66664sw sinde kırmızı ışıktan itibaren takribi 15-20 saniye korna çaldım. Kasti olarak sonradan arkamdakia admin(OG EAZY) isimli, çalma etme felan dedi bende boş beleş işler deyince boş bu deyip bana 12 gün ban attı. Şimdi konu şu hür bi yerde yaşıyoruz kuralları eleştirmek yasak diye birşey yok sonuçta bende korna spamının boş oldugunu idda edince bana ban atıyor. (BURADA ANLATTIKLARIM NE EKSİK NE FAZLA KİMSEYİ ÜZMEK İSTEMEM)

Cruise: [playzyasua] isimli kullanıcı [Kurallara karşı tutum + Korna spamı, oyuncu rahatızı.] sebep ile [12] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 1.10.2021 16:41:01 Açılma Tarihi: 13.10.2021 16:41:01
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz admin (Thug4Lif3) sizi uzaklaştırır uzaklaştırmaz kendisi bizzat benimle iletişime geçmiştir. 1 gün yerine yanlışlıkla 12 gün atmıştır. Almış olduğunuz uzaklaştırma 02.10.2021 16:41 tarihinde kaldırılacaktır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
3 Ziyaretçi
Task