Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Saygılarımla,

Akşam üzeri bir konu hakkında bir oyuncuyu bildirdim oyuncu sw de aktif ve admin de sw de aktifti oyuncu arkadaşı forum üzerinden şikayet etim ve tartışma çıktı (tartışma sonucunda küfür olmadı) sadece discord işinden oyuncu arkadaş sıkıştırdı  admin de sw de aktifti gereken savunmayı yapabilir ardından oyuncu arkadaş ego tatmin etme beni bildirme dedi özür diledim dedi olay bununla başladı admin ikimizi de olay çıkartıyoruz diye kick attı yalnızca tartışıyorduk küfürleşme yoktu konu kapat deyip uyardı gerekli mpr adminde vardır zaten ardın işlemden şikayet çi olacağımı bildirdim bunun sonucunda fotoğraflarda göreceğiniz tavrı uyguladı üslubumu bozmadım işlemi bilidreceğimi tekrarladım üst perdeden konuştu yapılan işlem hakkını da şikayetçiyim 5 yıldır sw deyim şuana kadar hiçbir admin ile sıkıntım olmadı işlemden şikayet çi olmak en doğal hakkımız  

Tartışma da tekrar söylüyorum küfürleşme geçmedi   admini de uyardım sadece tartışıyoruz sw içi tartışmak küfürsüz sıkıntı olmuyor.

DİPNOT:OYUNCUNUN SÜREKLİ TAHRİKLERİ SONUCUNDA EGO TATMİNİ YAŞIMA KARŞI HAREKET LERİ EGO TATMİNİ YAPMA DEMESİ SONUCU KONU UZAMAMASI İÇİN DC DEN KONUŞALIM DİYİP OLAY UZADI ŞİKAYETÇİ OLDUĞUM TARAF ADMİN TAVIRLARI.

gereğinin yapılmasını arz ederim.       

Şikayetçi:WÚñDÈRWÙFFÈR        admin k adı:reisss_hi-LM
Kayıtlı Üye
Merhabalar WÚñDÈRWÙFFÈR,

Forum'u kullanarak admin şikayetinde bulunduğunuz için teşekkürler! Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup görüldüğü üzere diğer oyuncularda bu tartışmadan artık rahatsız oldukları için şikayet etmiş olduğunuz admin (reisss_hi-LM) iki oyuncuya da kick atmıştır. Bu ve bunun gibi olayların oyun içerisinde bu kadar uzatılmaması gerektiğini ve diğer oyuncuları rahatsız etmemek gerektiğini bilmeni isterim. Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi