Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-25-2020, 06:41 PM M3PowerM.
Merhaba,ben KD#Porshce arkadaşım KD#Emir A. ile beraber ovale çıkıyorduk,ikimizde 160 Km/h altıydık. [OG]Zenon geldi ve kasıtlı vurdu,benimde 150 km vardı. 300 TL pite ödedim + bonusum gitti. ilgilenmenizi diliyorum   

TEŞEKKÜR EDERİM KANITLAR AŞŞAĞIDADIR.,

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                                             KANITLAR
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mpr kayıt dakikası : 1.26.15
kaza dakikası : 1.26.20

MPR:  https://www.dosya.tc/server28/gnnsr3/zenon_SERO_OZBA.mpr.html                       (MPR)

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ VE RİCA EDERİM.
TEŞEKKÜR EDERİM OSMANLI GARAGE...
Kayıtlı Üye
-Vermiş olduğunuz kanıt incelenmiştir.
-Oyuncu size çarpıyor yalnız ortada bilerek çarpma söz konusu değil istemeyerek çarpıyor sonradan çarptığının farkına varıp bilerek çarpmadım diyor.
(Direksiyon önünüze kırılmıyor, düzken yoldan çıkıyor)
-Böyle ufak kazalar meydana gelebilir Kimse mağdura para ödemek zorunda değildir.
Bu tarz istenmeyen kazalar meydana gelebilir anlayışın için teşekkür ederim.
1 Ziyaretçi
Task