Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Herkese iyi forumlar, ben 19 Mart 2021 de Cruise sunucusunda sistem açığını kullanmaktan süresiz ban(999) yedim, sistem açığı bulduğumuzda kullanmak yerine yönetime bildirmemiz gerektiğini bilmiyordum ama  yine de yasak olduğunu bildiğim halde toyluk edip o sıralar oyuna çok da vakit ayıramamanın da verdiği etkiyle kolay para yapmak için oyuncuların düşebileceği bir yanlışı yaptım ve bu açığı kullandım ama çok da bir zaman geçmeden fark edildi ve foruma reportlanmışım doğal olarak ban yemişim, ban cezası almamın üzerinden 5 ay 10 gün geçmiş ve ben gerçekten akıllandım bir daha oyunbozanlık etmeyeceğimi onaylıyorum ki cezasız da kurtulmuş değilim 5 ay 10 gündür serverin cruise kısmından faydalanamıyorum. Acaba imkan varsa banımın açılması tekrar düşünülür mü diye konu açmak istedim hatamın farkındayım forum yöneticilerinden banımın açılması için talepte bulunuyorum
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-30-2021, 05:42 PM KayraaT.
Merhabalar stellex,

Öncelikle Forum'u kullanarak ban itirazında bulunduğunuz için teşekkürler! Gerekli istişare yapılacaktır, bu konu altına gelişmelerden sizi haberdar edeceğim.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-30-2021, 08:47 PM KayraaT.
Tekrardan Merhabalar stellex,

Gerekli istişareler yapılmıştır, 66664 yani Cruise Portumuzda oynamaya maalesef devam edemiyorsunuz. Banınızın kaldırılmayacak / süresi azaltılmayacaktır. https://blog.osmanligarage.com/urun/suresiz-ban-kaldirma-999/ bu link üzerinden süresiz ban kaldırma satın aldığınız taktirde banınız kaldırılacaktır.

Fakat Gezinti Portlarımızda (66661-66662-66663) oynamaya devam edebilirsiniz.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
2 Ziyaretçi
Task