Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle merhaba sayın osmanlı garage forum adminleri , Dün gece yediğim ban'ı itiraz etmek için bu konuyu açıyorum. Dün OG Mert ile aramızda ufak atışma oldu ve bu sayın ADMİN arkadaş yetkisini kullanarak bana ban attı 3 gün bb falan yazdı ne bir kick attı nede bir sözlü uyarı verdi. direk 3 gün admine bilmemneden hatırlamıyorum ne için attığını bir tartışma yaşadık bu arkadaşa dedim ki sen admin odasında yalanırken biz çalışıyorduk dedim bana abi falan çekiyordu ne iş yapıyorsun ab falan yazıyor dalgasına bende sinirlendim ve böyle bi söylemde bulundum ben bu söylemin direk 3 gün ban hakkettiğini düşünmüyorum sabah 7.30 akşam 7 çalışıyorum eve geliyorum 8 de pc ye oturuyorum tek oynadığım ve pc nin açtığı oyun lfs cruiise dışında sarmıyor ben bu banın uygunsa kaldırılmasını rica ediyorum...

YARBAY

Kullanıcı Adı : batinaytr

...
  •      Ne MüsIüm’den ne de Orhan’dan, sevdiğim tek parça ’Yedek parça’
Yönetici
Size uzaklaştırma işlemi uygulayan adminden (mertyaganak) gerekli kanıtlar istenmiş olup incelenmesinin ardından başka bir sebepten dolayı almış olduğunuz uzaklaştırma arttırılmıştır.
  • https://www.hizliresim.com/2zg8xxk
[Resim: ntxviys.png]
İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi