Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar iyi günler adminimiz OG EAZY Aşağılama,bişey geçme küfür etmiyorum, taraflı davranma eski admin arkadaşına , olaya araştırıp bakmadan dcden arkadaşından duyduğuyla saçma ban sebeblerinden banlama , ADELETSİZLİK HAKSIZLIK,5 gün ban

yaş sınırlaması demesi ayrıca yaşım 15 ve yaşım 3 olsa bile senin haksız olduğun bişey değiştirmiyor kimseyi böyle küçük düşüremezsin

ben işten gelip oyuna rahatlamak için girdiğimde böyle olaylar oldu gerçekten canım çok sıkıldı

ban sebebi: onuririm    ^1[OG]^7Eazy^1G    5    Admine/Oyuncuya hakaret&tehdit + Kural Tanımamazlık + Oyuncu kışkırtmak!    2.8.2021 18:59:25    7.8.2021 18:59:25

bi rivayete göre ss atmış arkadaşı küfürden bekliyorum ssi benimde dayanağım olacak 1 saatlik mpr var 

ben: Ato///M - onuririm

admin: OG EAZY - Thug4lif3 

MPR: [color=var(--text-link)]https://www.dosya.tc/server34/y5od08/ARABA_SURMEYI_BILMEYEN_BIRI.mpr.html[/color]

MPR DAKİKA BAŞLANGIÇ BİTİŞ :  1:00:00.00 - 1:05:00.00

gereğinin yapılmasını arz ederim.
Yönetici
Admin sikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir, konuyla ilgisi olmayan yazmasın.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (Thug4Lif3) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: ricnq13.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi
Task