Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
[POLIS]Ber0 beni uygulamadan kaçtıgım için kovalıyor fakat ben uygulamadan 250 300 metre uzaklaşıp kaza yapınca kovalıyor 

2.5k - düşüyorum bi kin yüzünden 

İyi çalışmalar {OG} 

MPR: https://s6.dosya.tc/server3/uryd3h/bero_kovalamca.mpr.html

Son 5Dakikayi izlerseniz anlarsınız ,
Kayıtlı Üye
Merhabalar kamel342,

Öncelikle Forum'u kullanarak görevini yanlış yaptığını düşündüğünüz polisi raporladığınız için teşekkürler! Gönderdiğiniz kanıtlara bakılacaktır, polis şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
Seni kovalaması için söyleyen benim, o anlık bi karışıklık oldu kimi kovalayacağını sordu bende Asaf Mert'i dedim ve daha sonrasındaseni kovalamaya başladı, seni geç kovalamasının sebebi çevirme noktasında karışıklık olduğu için.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
OLABİLİR 1Dakika geçiyor kovalamaması gerekiyor bizde polisiz
Kayıtlı Üye
Sende polissin ama ram yapmadan yakalaya bildiğin kimse yok sjsj. 3 Polis oyuncular eğlensin diye çevirme yapıyoruz. Çevirme noktasında yaşanan karışıklıktan dolayı 30 saniye geç kovalanıyorsun kaçmasaydın çevirmeden ceza yemezdin. Edebinle bekleyeceksin veya başına gelenin bedelini ödeyeceksin ! Burada yok 1 dakika geçti bizde polisiz felan napim Polissen ?
#BOSS
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup orada bir çevirme noktası var, çevirme uygulaması yapılıyor ve sen beklemek yerine kaçıyorsun üstüne kırmızı ışıkta bekleyen oyuncuya çarpıp orada da bir kargaşa içerisine sokuyorsun. Hatanı bildiğin için sırf polisler yakalamaması adına uzaklaşmak için böyle yapıyorsun ve diğer oyunculara da zarar vermişsin bu sebepten dolayı.
Şikayet etmiş olduğunuz polis (beretta) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi