Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Dakika 28'den itibaren izlerseniz "Polis" olarak adlandırılan alandan yola çıkmak üzere çıkış yapıyorken Furkan Aksoy kontrolsüz bir şekilde benim şeridime kadar girerek çarpıyor, hasarımı hatalı olmasına rağmen ödemiyor.
"Hata olur" yazarak ardından "zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin" floodunu atıyor.

Admininiz benimle olan sorunlarını oyun içerisinde bana vurarak, çarparak, arkamdan konuşarak çözmeye çalışmamalı yönetimce gerekli uyarıyı vereceğinizi düşünüyorum.

Ben parayı bu ve bunun gibiler gelsin vursun ve alsın diye kasmıyorum üstüne üstlük dalga geçercesine flood atıyor.
Admin'in bu şekilde davranması benimle olan sorunlarından dolayı olduğunun bizzat kanıtı.

Biz de yaptık Adminlik ama oyuncular ile olan sorunlarımı onlara hasar vererek veya dalga geçerek çözmeye çalışmadık sinirimizi atmadık. 
Yaptığı büyük terbiyesizlik.

Hasarımın ödenmesini talep ediyorum. 

Mpr Başlangıç 28.00

https://s5.dosya.tc/server4/wds04y/ters_yon_carpma.rar.html 
#BOSS
Kayıtlı Üye
Merhabalar bero,

Admin şikayetiniz yöneticilere bildirilmiştir.

Saygılarımla,
KayraaT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-02-2021, 05:52 AM 58FURKAN34.
(06-30-2021, 08:54 PM)bero demiş ki: Dakika 28'den itibaren izlerseniz "Polis" olarak adlandırılan alandan yola çıkmak üzere çıkış yapıyorken Furkan Aksoy kontrolsüz bir şekilde benim şeridime kadar girerek çarpıyor, hasarımı hatalı olmasına rağmen ödemiyor.
"Hata olur" yazarak ardından "zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Big Grin" floodunu atıyor.

Admininiz benimle olan sorunlarını oyun içerisinde bana vurarak, çarparak, arkamdan konuşarak çözmeye çalışmamalı yönetimce gerekli uyarıyı vereceğinizi düşünüyorum.

Ben parayı bu ve bunun gibiler gelsin vursun ve alsın diye kasmıyorum üstüne üstlük dalga geçercesine flood atıyor.
Admin'in bu şekilde davranması benimle olan sorunlarından dolayı olduğunun bizzat kanıtı.

Biz de yaptık Adminlik ama oyuncular ile olan sorunlarımı onlara hasar vererek veya dalga geçerek çözmeye çalışmadık sinirimizi atmadık. 
Yaptığı büyük terbiyesizlik.

Hasarımın ödenmesini talep ediyorum. 

Mpr Başlangıç 28.00

https://s5.dosya.tc/server4/wds04y/ters_yon_carpma.rar.html 

Orada bilerek çarpma falan yok dostum , dönüş yapacak iken sen aniden çıkış yaptın kafa kafaya çarpıştık , daha sonra ödememi istedin , param - de oldugu için mlsf dedim ayrıca eski admin oldugunu dile getiriuorsam " Kazaların yaşanabilecegini ayrıca Ödemenin zorunlu olmadını " bilmen lazım . Ve son olarak O " zaaaaa " flood'unu sana atmadım . Eğer 200 TL için foruma gelip konu açacak kadar paraya değer verdigini bilseydim , Orada başka bir arkadaştan borç alıp yine verirdim . 
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

1 Ziyaretçi
Task