Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selamlar öncelikle kolay gelsin, ben kovalamaca sırasında iken İkraa Kayhan adminin bana 2 kez ovalde vurup yakalanmama(dk : 16.40)sebep oluyor(en son burayı anlattım) ve oyundan ve dc den artislik taslıyor ki bunlarla kalsa iyi mpr nin 50. saniyesinde itibaren ovalde yanlamanın yasak olduğunu bildiği halde MALUM YILLARIN ADMİNİ ya bilmesi lazım, yani ovalde yanlayarak seyir aldığını görebilirsiniz ki yasak bir şey bu, 
2- mpr nin 10. dakikasında  SOL ŞERİT BOŞKEN LEON FR a mesafesini korumayıp çarpıp kazaya sebebiyet verdiğini görebilrisiniz

3- hemen ardından mpr nin 11.dk 57. saniyesinde TEKRAR SOL ŞERİDİN BOŞ OLMASINA RAĞMEN teh.sürüş yapıp diğer oyunculara kazaya sebebiyet verdiğini ve "nabıyosunuz beya" yazdığını görebilirsiniz

4- daha sonrasında 13.dk 50. saniyesinde TEKRAR SOL ŞERİT BOŞKEN sağdan deva edip kovalamacaya engel olup kaza yap-ı-tırıyor, gel gelelim en son ki olaya 16.dk 41.sn de SOL ŞERİDİN BOŞ OLMASINA RAĞMEN tekrar sağdan gelip kazaya sebebiyet verip benim yakalanmama sebep oluyor sonrasında ise OSMANLI GARAGE discordun da söylemlerine göre yılların admini olmasına rağmen hala kuralları öğrenememiş ve bana "İBO PİT YOKSA BAN" (ss mevcut) Tarzında hitamlarda bulunmuştur bu da demek oluyor ki kuralları bilmiyor daha sonrasında ise bende İkraa ya "SEN DE KİMSİN DE KİME BAN DİYORSUN" dedim tekrar etiketleyerek "HEM SAĞDAN 500 LE GELİYORSUN" yazmamla beraber bana karşılık verdi verdiği karşılık ise "DUA ET ÇIKMAM LAZIM" + "SEN KİMSİN?" dedi daha sonrasında ise OSMANLI GARAGE discordun da arkadaşlarla toplanıp sohbet ettiğimiz sıra yanımıza gelip "İBRAHİM YILMAZ BURADA MI?, HAYIRDIR KARDEŞİM?" (bütün yazışmaların ss leri var) Gibi hitamlarda bulunmuştur daha sonra arkadaşlara ekran açıp olayı gösteriyorduk ve İkraa "SANA YOLU KAPATMAKTAN UYARINI VERİYORUM" Diye aklınca bana karşı yetkisini kullanıyor.

MPR Link:  https://s5.dosya.tc/server4/uku30p/_TIbo.mpr.html

SS : https://s6.dosya.tc/server3/ih1gsv/lfs_00000366.png.html
                                                                                                                                                         Gereğinin yapılmasını arz ediyorum.
NOT: Fazlalık olmasın diye sadece 1 tane ss koydu, zaten herşey mpr'de var.
                                                                                                                                                         Adminin S2 ismi : Rookie  
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-28-2021, 10:12 AM İkraaKayhan.
Öncelikle aize herhangi bi Hayırdır cümlesi kulllanmadım bu kışkırtmaya girer biz de insanız hatalar yapabiliriz farklı bir pc deyim normalde direksiyonla oynadığım için yanımda direksiyon olmadığı için klavye ile oynamak zorunda kaldım 2 haftadır girmiyorum 20 dk lık giriyim de gazlıyım dedim gazlarken doğal olarak makas atmak istedim uzaktan orada ara açıktı ama yanındaki polis doğallıkla gaza basınca tüm aralar kapandı 2 sindede frene abandığımı görebilirsiniz orda polis yani benim bi alt yetkilim sana sürekli pit diyor çünkü polis girişini kapatıyorsun ve arkadan araçlar geliyor bende kesin çözüm olarak uyarı nihayetinde ibo pit yoksa ban dedim içim var yoksa görürdün konusunda ben gördüğüm şeye işlem yaparım görmediğim beni alakadar etmez ben orda yolu kapattığını gördüm uyarımı verdim sonra sen kimsin de bana ban atıcaksın bu karşındaki kişiyi ezmektir benim görüşümle çünkü ben bu sw de 1 kişiye göz yumarsam yarın hiçkimde tutamayız kusura bakma orda yolu kapatıp duramazsın ovalde durmak kesinle yasaktır eğer ceza kesilicekse polis e girip sağda durabilirdiniz.

Ve oyundan acilen çıkmam gerek çünlü şirketteyim ve herkes gitti beni aradılar artık gel çünkü herhangi bir yakalnma olayında şirkete malesef para cezası gelir saten en fazla 1 hafta içinde benim yeni topladığım bilgisayarım evime geliyor herneyse o yüzden aclem var yoksa sen görürdüm yazdım nedenide bu..
https://www.ortimak.com/
Cool
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (Rookie) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: lu84hlr.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi