Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
selamün aleyküm admin abilerim TOFASRB30DETT(HeroKing18) kulanacım adım kaç gün ban yedim öğrenmek istiyorum eyer 12 saat yada 1 gün yediysem bişey itaraz etmiyecem ama 2-3 gün yediysem itarızım var banı neden yediğimi tahmin ediyorum büyük ihtimal ters geldiğim içib yedim eyer direk ban atsıysa bilemiyorum eyer ters gelenlere direk ban atılmıyor diye biliyorum ama araba solarken terş şeritten adamla çarpıştıysam eyer aynı olayı bir kaç kez yaptıysam bişey demiyorum ama bi kere yaptıysam ve bana direk ban atsıysa itaraz ediyorum uyarı vermeden direk atıyorsa o zaman diğer oyuncalara ters gelip direk ban atılması lazım
ondan dolayı kaç gün ban yedim söylersiniz sevinirim Sad Angry
Kayıtlı Üye
Merhabalar HeroKing18,

[Resim: 9so9jzv.PNG]

Benim tarafımdan uzunda ters gitmekten ve tehlikeli sürmekten 2 gün ban yediniz, birden çok kez kick yemenize rağmen tehlikeli sürmeye devam ettiniz. Herhangi bir ban itirazınız varsa ban itirazı bölümünden tekrardan konu açabilirsiniz! 

Keyifli sürüşler, iyi eğlenceler..

Saygılarımla,
KayraaT
1 Ziyaretçi
Task