Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
valla hocam nasıl bir çeteye düştük anlamıyorum millet benle uğraşmaya çalışıyor

hocam mpr boyutu yüksek olduğu için link atıyorum:
https://disk.yandex.com.tr/d/pKBSI23jbep0BQ

oyundaki ismi:  UNL 
lfs hesabı ismi:  kraltr..

olayı en başından anlatıyorum:

11.54.44  tampon yapıyor rahatsız oluyorum soldaki trafiğe baktım ve kimse olmayınca sol şeride çıkıp geçmesine zorladım.ve tekrar sağa yanaştım.
12.08.78  şahıs bu sefer de önüme geçip fren yapmaya başlıyor (çok sıkmayacak şekilde yapıyor bunu 3x hızda izlemeni öneririm)Dodgy
14.58.60  şahıs öder misin diye tartışma ortamı yaratıyor. OGsmash a durumu anlatıyorum ama görmüyor
15.58.00  senin gözlerin yokmu diyor  gerçekten sinir oldum yazışmaların devamını okuyun lütfen.1 kere daha aynısını yaptı.
19.23.00  takib ediyor OGsmash arkada gördü ama hiçbirşey demiyor.
20.48.00  gene geldi bu sefer kaza yaptırmaya çalışıyor kasıtlı çarpma vb.
21.51.39  kasıtlı vuruyor.

öncelikli olarak gereğinin yapılmasını ve uygun görürseniz zarada olduğum fiyatın bir miktarının karşılanmasını istiyorum teşekkürler...
Kayıtlı Üye
Merhaba,

Oyuncuya siz neden vuruyorsunuz? En fazla admine şikayet edip oyundan çıkıp MPR yi foruma atardınız. Devamında kasti olarak oyuncuya siz daha çok vuruyorsunuz.

İşlemler yapıldı.

[Resim: unknown.png]
[Resim: unknown.png]

İyi Oyunlar.

İyi Forumlar.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task