Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-31-2021, 06:36 PM 58FURKAN34.
Öncelikle Kolay Gelsin Değerli OG ekibi . Aşagıda Mpr dosyamda da belirtigim üzere ; Elentracı sisley adlı şahıs 10.33 sn de bana '' Çocuk diye bir tabir kullanıyor ve beni aşagılıyor . Ben real shadow adlı arkadaşı etiketliyorum o ise bu tabiri göre göre   Hiç bir işlem uygulamadan konuyu kapatın diye spam atıyor( taraf tutma söz konusu olabilir ) ... Oysaki orada cezai işlem uygulaması gerekir . Herkes sw de birbirine çocuk derse sw de ahlak diye birşey kalmaz ... 

Bu adminle gerekli işlemlerin uygulanmasını arz ediyorum ...

İyi çalışmalar OG ekibi ...

Admin s2 = RealShadow 

MPR = https://s6.dosya.tc/server2/f16l8q/aldTm_kardesim.mpr.html
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Moderator
En son düzenleme: 05-31-2021, 07:00 PM Real Shadow.
Öncelikle şikayetiniz için teşekkür ediyorum hatalarımızdan ders almak için görevdeyiz daha farkına varamadığımız çok şey var daha olayı bilmez iken yaptığım işlemin yanlış olduğunu düşünüyorsun sen en başta hatayı kendin yapıyorsun şikayet ediceğin kişiyi gelip buraya şikayet etmek için mpr alıyorsun sonra kışkırtıyorsun kimseye etiket atmadım ayrı şekildede söylemedim toplu şekilde konuşarak konuyu kapatmanızı istedim ve işlemimi düzgün bir şekilde yaptım bu sorunu uzatarak buralara getirmeyi sağlıyan şahıs sensin yoksa kimse ile sıkıntı yaşamıyoruz olayı tamamen dinleyip kavrayınca
olay başlangıcı 17.46
18.28de aldığı mpr sonrası kışkırtmaya başlıyor ve birbirlerine çarpıyorlar
18.47 furkanın şikayeti üzerine işlem yapıyorum olayı net şekilde anlatıyorum sonra kendince şikayet açıyor
normalde hiç admin şikayete yazmak gereksinimini duymuyorum genelde haklı olduğumuz konular olduğu için sen biraz daha anlayışsız kalıyorsun bu şahısların yanında lütfen yanlış anlama diyorumki birdakine tartışmak yerine sadece şikayet et
mpr https://www.dosyaupload.com/8c89
Yapılacak işlem şeklinde cezayı atmayı uzaklaştırmayı adminin kendisi belirler insiyatifine bırakır buna sen karar veremezsin daha kimseye uyarı vermeden ceza kesipte ban atamam kurallar gereği 2 tarafın hatası olduğu zaman aynı işlemi görür ve aynı işlemide gördünüz sözlü uyarınızı aldınız lütfen şikayet açarken bazı kurallara dayanarak açınız iyi oyunlar
Real Shadow  8)
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Kardeşim 1.si birbirimize çarpmıyoruz , aksine o bana çarpıyor . 2 si şahıs bana "Çocuk " diyerek aşagılayıcı kelime kullanıyor , sen ise hiçbir işlem uygulamadan kick dahi atmıyosun direkt uğraşmamak yada taraf tuttugun için konuyu kapat spamı atıyorsun . Sw herkes birbirine aşagılayıcı çocuk vs. gibi kelimeler kulannırsa sw de düzen kalmaz .
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (RealShadow) Yönetim kararıyla gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task