Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle kolay gelsin Değerli OG ekibi . Aşagıda mpr dosyamda da belirtmiş oldugum üzere , [OG]Alendelon isimle Moderatör , Kovalamcada iken polisten kaçıyor 12.28 dk sında ters şerite giriyor ve girdigi yer dar oldugu için ben ve birkaç araba ile karşılaşıyor , yol tıkanıyor arkamdan polis geliyor ve yol vemre imkanım 0 a düşüyor . daha sonra yakalanınca beni kickiyor ve neden yol vermiyosun diye işlem yapıyor (300 tl pit cezası kesiliyor otomatikmen) , Zaten yol dar arkamda araç var yol verme şansım olsa verecegim zaten ... / Ayrıca benimle birlikte 2 arkadaşı daha kicliyor orada ( yol vermedigimiz içinmiş )

Bu şahısa gerekli işlemin uygulanmasını arz ediyorum . İyi çalışmalar OG ekibi 

Polis s2 = Alendelon 

MPR =  https://s6.dosya.tc/server2/ye3chs/alendelon.mpr.html
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz üst yetkililerime bildirildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (Alendelon) Yönetim kararıyla gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: pojn3d4.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi