Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
OLAY ŞUDUR burnedxd  ADLI ARKADAŞ BANA TAMPON YAPTI DÖRTLÜLERİM AÇIKTI SONRA KAPATIP SAĞA SİNYAL VERDİM VE SAĞ ŞERİDE GEÇİP YAVAŞLADIM AMA YİNEDE ÇARPTI BENDE KENARA ÇEKİP       (SEN RAHATSIZMISIN)     YAZDIM VE O SIRADA BONUS PARAM 830 TL VE KİLOMETREMDE 133.000  Dİ BONUSU BEKLEDİM HATTA burnedxd ADLI ARKADAŞ İLE BÜYÜK BİR KAZA OLMASIN DİYE KENARA ÇEKMİŞTİM Kİ HAKARET ETTİĞİM İDDİASIYLA OG BERO TARAFINDAN KİCKLENDİM KİLOMETREM SIFIRLANDI VE BONUSTA BOŞA GİTTİ. ŞAHISI ETİKET ALIP BONUS PARAMI İSTEDİM VERMEM DEDİ KİCKLENDİĞİM ANIN MPR SİNİ İSTEDİM VERMEDİ BENDE FORUMDAKİ KONUYA BIRAKIRSIN MPR Yİ DEDİM VE OYUNDAN ÇIKTI ARKADAŞTAN ŞİKAYETÇİYİM  İNSANI ÇOK BOŞ YERLERDE TERSLİYOR VE  KÜFÜR EDER GİBİ OYUNDAN KAÇIYOR.

MPR Yİ ARKADAŞTAN ALABİLİRSİNİZ CİDDİ İŞLEM GÖRMESİNİ  İSTİYORUM!!!!!

İLGİLENEN ADMİNİMİZE TEŞEKKÜR EDERİM ŞİMDİDEN KOLAY GELSİN...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-27-2021, 09:15 AM bero.
1. Bir oyuncu sana çarpsa da bilerek olsa bile hakaret etme, aşağılama veya küçük düşürme hakkın yok gidip sen rahatsız mısın diye bir cümle yazarsan oyundan atılırsın ve benden de km veya para isteme gibi bir yüzün de olamaz, yok kaçtı yok mpr vermedi yok paramı da vermedi benim sana ne para ne mpr verme zorunluluğum var kaçtı maçtı cümlelerine de dikkat et ben senin gibi sabahtan akşama kadar bilgisayar başında oyun oynamıyorum şikayetini açarken bir daha sınırlarını bil Küfür etmek istesem oyundan çıkarak göstermem tepkimi Wink
2. Server da her an her saniye oval içini takip etmiyorum hakaret etmeden önce bana bildirseydin km de bonusun da gitmezdi ek ceza almanı yönetimden CİDDİ TALEP edicem !
3. Ciddi işlem görmek istiyormuşsun ya ne yapsınlar tutuklasınlar mı veya sen şey yap kırmızı bültenle arama çıkarttır durdurulduğum yerde tutuklanıyım.
#BOSS
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz admine (beretta) Yönetim kararıyla gerekli uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: bclhjs1.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task