Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-22-2021, 04:36 PM EnesTndr. Düzenleme Nedeni: düzenleme
Merhabalar, arkadaşımız(furkan0640) defalarca uyarıya rağmen hâlâ program kullanımına devam etmiştir ufr ile ilk başta 252km/s görüp ardından [OG]VOLKAN kicklemiştir(mpr:2.50.05 bkz.). Sonra tekrardan geldiğinde, gaza tamamen basmadığını göreceksiniz fakat; 3.07.35'den itibaren bakarsınız ufr ile 257 km/s hız yaptığı görülüyor. [OG] Batın'a admin chatten kontrol etmesini fakat daha sonra bize ayar ile görülebileceğini söyledi. (3.04.03 ila  3.08.31 anlarına bkz.) 3.08.31 de bana yazdığı mesajı ben menüden admine yazarak pistte kenidisinden başka ufr olmadığını göz önünde bulundurarak isim vermemesini sadece izlemesini söyledim ama kendisi 2. kez yine chatten ufr o setupla görebilir tarzında cevap vererek işlem yapmamıştır ve kendisinin daha önce uyarıldığını söylemelerine rağmen oyundan çıkmıştır. Adam zaten kenidisini izlediğimizi fark ettiği anda gaz kesiyor tekrardan söylüyorum, isim verme( etiket kullanma) diye yazmama rağmen yine isim veriyor ve işlem yapmadan oyundan çıkıp gidiyor.

https://s6.dosya.tc/server2/vr6bxl/furkan0640.mpr.html
Aradığın kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur. 
Yönetici
Şikayetiniz iletilmiştir.
(Oyuncuya işlem yapıldı)
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz adminin (batin4) bu ve başka sebeplerden dolayı artık adminliği bulunmamaktadır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi