Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

İZİNSİZ KULLANICI
En son düzenleme: 05-14-2020, 01:10 PM caretonn.
Bilgisayarımda bile yüklü olmayan gravitaion yüzünden ban yedim. Hayır neye dayanarak bunu söylüyorlar anlamış değilim. Sorgusuz sualsiz 3 gün ban yedim. Geçenlerde sunucudan bir arkadaşta gravsın dedi. Test ettiler virajlara nasıl giriyorum diye. Sadece slick lastik kullanıyordum. Bugün de aynı şekilde girdim ve suçsuz yere 3 gün uzaklaştırıldım. Yetkili birileri bakabilir mi bu konuya ?
Alıntı
Banned
En son düzenleme: 05-14-2020, 01:28 PM Fikret Şen.
Size yardımcı olabilmemiz için önce ban yediğiniz s2. kullanıcı adınız. ban yediğiniz zaman ve port. varsa ss yada mpr ulaştırış yardımcı olucaz
Alıntı
İZİNSİZ KULLANICI
k.adım: careton
1 saat önce 66661 portunda
ss olarak 1 tane var onu atacağım size. ancak kanıt olarak kabul görülür mü bilmem. bu ssi atmamın sebebi ise bana sorulmadan direkt olarak 3 gün ban atılması. mpr alamadım çünkü direkt ban yedim ve oyundan çıktım. gerçekten bilgisayarımda bile yüklü değil. yani konuda dediğim gibi 2 3 gün önce bir oyuncu tarafından da bana gravsın diye bir şey söylendi. admine ve oyuncunun kendisine kontrol ettirdim. admin temizsin dedi. hatta internetim de biraz yavaştı oyuna girdiğim dakikalar ss de gördüğünüz gibi
ss: https://i.hizliresim.com/50IKP4.jpg
Alıntı
3 Ziyaretçi
Task