Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-21-2021, 12:02 PM Atom. Düzenleme Nedeni: nicki yazmayı unutmuşum
Merhabalar Dün akşam cityde çevirme yapılıyordu bende polis çevirmesinden kaçtım  arkamda polis kaan vardı  sonra kaçıyorum fz ile tam atlattım polisi polis bırakmadan bünyamin abi beni kickledi ne açıksa kapat diye -5k para gitti benim özel ayarım var galiba ondan kicklendim bi admin kontrol etsin ayarı atıyımda ama ayar kimseye atılmazsa güzel olur çünkü özel ayar bide dün adminlere tek tek yazdım foruma git dediler 1 yıldır bu oyunu oynuyorum daha doğru araba süremiyorum program falan kullanmayı bilmiyorum param - side şuan  paramı atarsanız sevinirim

Gereğinin yapılmasını arz  ederim

Ben aktifken yazarsanız özel ayarı atarım bakarsınız İyi Günler

Benim Nick: AtomX
Kayıtlı Üye
Admin şikayetiniz üst yetkililerime iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
Ben o sıra salona gitmiştim afk kalmıştım geldiğimde atılmış yani benlik bir sıkıntı yok.
Kaan E. 
  KARSLI Tongue
Yönetici
Aracınızda sekme, devir sekmesi ve ani hızlanma gibi durumlar olduğu için ceza kesilmiştir. Herhangi bir yanlış/hatalı işlem söz konusu değildir. Para iadesi söz konusu olamaz.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi