Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
ben ovale çıkınca (17:10 dan itibaren izleyin beni ) yanımdan bi uf gelip bana çarpıyor. sonra bende "ercan kör değilsin di mi" yazdım fakat RealShadow adlı admin bunu hakaret olarak algılayıp pit atmadan kickledi beni (-600tl) ondan sonra 

" [OG] Real Shadow - sen kör müsün ? " yazıyorum bakın soruyorum ne hakaret ediyorum ne bir şey diyorum. ondan sonra bana gelip 5k kesip kick atıyor hakaret diye. 
mpr: https://dosya.co/o1pdqutqvxyv/utku_emniyet.mpr.html
kanıt: 
[Resim: 67esdwn.jpg]

gereken işlemin uygulanmasını ve benden giden 5600tl yi geri iade edilmesini arz ediyorum.
İyi forumlar.
Kayıtlı Üye
Admin Şikayetiniz üst yetkililerime bildirildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admin (RealShadow) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır.
İlkte oyuncuya hakaret ediyorsunuz sadece kick işlemi uygulanıyor ardından tekrar girip admine hakaret ettiğinizde ise kick + 5000TL para cezası işlemi uygulanıyor ki bu durumda yanlış işlem söz konusu değildir.

Bazı Cruise Kuralları:
  • Serverde tartışma ortamı yaratmak ve hakaret: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzarsa 5 gün ban)
  • Admine Saygısızlık: Uyarı 1 / Uyarı 2 + 5.000TL / (Uzatılırsa insiyatife göre max 5 gün ban)

Ayrıca ilk başta direkt olarak kick işlemi uygulandığı için 600TL para hesabınıza atılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi