Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

ApX
Kayıtlı Üye
Oyuna girdiğimde bazı arkadaşlarımında girdiğini gördüm beraber oynuyorduk bende kendi başıma önceden bir tag oluşturmuştum o taga gelmek istediler bende bişey diyemedim sonra birisi klana gelebilirmiyim dedi ben klan olmadığını sadece tag olduğunu belirterek tagı attım tagın yasak olduğunu bildiğim için biraz süre sonra admin gelirse diye hamachi geçelim diye belirttim daha sonra ÖmerK admin geldi ve klan yasak olduğunu söyledi bizde klan olmadığımızı kendi aramızda tag olduğunu söyledik Daha sonra tagı çıkardım tamam dedik devam ettik oyuna kendimi boş bir isim yaptım geçenlerde o boş isim yüzünden ban yemiştim dedimki ona sen şimdi bu boş isim yüzündende ban atarsın , sana admin olduğundan yetkin var diyede saygı gösterecek değiliz dedim ve beni banladı beni banladıktan sonra çok istekli olarak başka isteyen varmı diyede soruyor
Kayıtlı Üye
Işlem yapılabilmesi açısından S2 Lisans Kullanıcı adınızı alabilirmiyim?
ApX
Kayıtlı Üye
Kullanıcı adım : ApX0
Kayıtlı Üye
Sunucularımızda 3 kişi ve üstü (aynı veya birbirine benzer) tag alımı yasaktır.
Admin arkadaşımdan kanıt gelmediği için banınız en kısa süre içerisinde açılacaktır.
1 Ziyaretçi