You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Beratta haksız işlem

Kayıtlı Üye
Beratta haksız işlem
beratta admin chate 169 sol yasak yazmasına ragmen kendisi sagdan solluyor mpr izlerseniz  bizde yol vermek zorunda kalıyoruz.mprde gördgunuz gibi anlaşmalı kovalamaca vardır. geregini arz ediyorum. 

mpr: [b][b]https://s6.dosya.tc/server/29kk5o/KY3X_race_1L_0R_0F_2.mpr.html[/b][/b]

[b]ben admine işini ögretmıyorum ama sagdan geçip pite gidip uyarı vermesi daha mantıklıydı orda benımde sucum yok dengemi kaybettim.[/b]

s2adı : beretta

kasıtlı vurdugunu kabul ediyor ve kick atıyor.

kanıt: https://www.resimyukle.link/i/XLFVp  chati okursanız.

19.15de ise hiç bişe yokken kovalamyı bırakıp pit atıyor.

31.42 de ise ben bianlık dalgayla konrtol kaybedıyorum ve geri topladıktan sonra son hız gelen beratta kasıtlı bir şekilde vurup kick atıyor.
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
En son düzenleme: 05-02-2021, 04:13 PM sabennewi159.
Kayıtlı Üye
RE: Beratta haksız işlem
Admin Şikayetiniz üst yetkililerime bildirildi. Bu sire zarfında sabırla bekleyiniz.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
RE: Beratta haksız işlem
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admin (beretta) herhangi bir olumsuz/yanlış bir şey yapmamıştır.
Polisken yol nereden müsaitse sağdan da geçebilir soldan da sirenleri açık bir şekilde kovalamacayı en hızlı bir şekilde hız kaybetmeden takip etmeye çalışıyor.
Diğer olayda ise oyunculara sürekli adminler tarafından "169km/h altında olan araçların en solda olmamaları ve ayrıca UF1'lerin en sağ şerit kullanmaları zorunludur." gibi uyarılar sürekli yapılmakta. MPR kaydında siz en sağ şeritte ilerliyorsunuz. Önünüz müsait ve hiçbir araç yok bu nedenle en sağ şeritte kalmalı ve o şeritte devam etmelisiniz. Bir anlık dalgınlık kontrolü kaybetmeniz durumunda ise araç zaten spin atmaya başlıyor. Hemen o anda pit atabilirdiniz. Yine de yaşamış olduğunuz bu duruma istinaden 500TL para hesabınıza atılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...