Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-28-2021, 08:59 PM Fusegu. Düzenleme Nedeni: a0 türkçem ile noktalama işaretlerini düzelttim
Öncelikle Merhaba. 
[POLIS]--[POLICE] -nickname sahip arkadaşım XFR ile gazlarken peşime takıldı tabii durmadım, biraz piti gezdirdikten sonra ovale çıktım yapıştırdım, uzun süreler sonucunda dur artık yazıp pit attı ben ise taksi çıkması aracımı aldım dip basık dolaşırken psye giresim geldi girdim çıkarken yanladım biraz, ama hatalı bir dönüş yaptım, polis arkadaşımız oradaymış hemen yetişti sağolasın, birazcık virajlı yolların tozunu aldıktan sonra ovale çıktım ve bu arkadaşımız yavaş yavaş arkadan ittirmeler dokunmalar yapıyordu en sonunda sağ köşeden vurduğu gibi videoda da gözüktüğü gibi bariyerlere girmiş bulunmaktayım. Harita dışı olduğum için otomatik seyirciye atıldım ve iflas ettim vurma durumu sizce doğru mu? 

video linki: https://www.youtube.com/watch?v=UlCtX_nOc7c

polis arkadaşımızın oyun ismi: [POLIS]--[POLICE] -   k.ad: bilinmeyen -    kullanıcı adı ''bilinmeyen'' bu arada xd

Benim oyundaki ismim ve kullanıcı adım: Fusegu 

saygılar ve sevgilerle..
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz video kaydı tarafımca izlenmiş olup polis size çarpıp pist dışına çıktığınız için almış olduğunuz uzaklaştırma kaldırılmıştır.
  • Eğer oyuncular kendileri pist dışına çıkmaları durumunda izleyici veya pit atmaları gereklidir. Fakat kovalamacalarda polis müdahalesi ile pist dışına çıkma durumlarında kovalamacada olan polis/polislerin kovalamacayı bırakmaları gerekmektedir.
Polise daha dikkatli müdahale etmesi konusunda ve yukarda yazılan bilgi konusunda gerekli uyarılar verilecektir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...

1 Ziyaretçi
Task