You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Kayıtlı Üye
Tolga Admin
Merhabalar. 64 Cruise portunda adminlik yapan OG TOLGA isimli admin pitte ters yaptığım için bana ceza kesiyor. Sonrası ise yiyorsa bidaha gir dedi ve bende girdim üstüne bidaha ceza kesti hiç birşey demedim. Oyunda MertTozlu adlı arkadaşı çekemiyorsan anten tak gibi kışkırtıcı laflar söyledi fakat ben kes diyince oyun huzurunu bozmaktan benı kickledi. oyuna girip adminliğini düzgün yap dedim, adminin işine karışma dedi. Atacağım fotoğrafta göründüğü üzere arkadaşına banını  acarım sıkıntı yapma diyor. daha sonrası atacağım mpr kaydındada var tartışıyoruz ve bende bu kadar yazacagına banla benı dedım 3 gün banlandım. Burada önemli olan banımın acılması degıl arkadaşla ilgilenilmesi. Teşekkür ederim Smile

https://prntscr.com/1200ayk

https://dosya.co/i7zfnuwefhoe/halTl.mpr.html

6:40 'da beni kikcledi oyuna tekrar giriş yapıyorum
En son düzenleme: 04-24-2021, 10:32 PM _Axe.
Kayıtlı Üye
RE: Tolga Admin
Bu olaydaki Admin benim öncelikle benim herhangi bir kişinin banını açmam söz konusu bile değil daha yetkim elvermiyor sadece kendi aramızda bi şakalaşmaydı ayrıca olayları burada doğrusundan saptırıyorsun senin yaptığın sadece admine ukalalık ve saygısızlıktan başka hiçbirşey değildir seni banlayan yetkilide ben değildim zaten 3 gün attıklarına göre vukuatın oldukça büyük sana zaten öncesinde konuyu uzatmanın ardından para cezası uygulamıştık onun üstüne devam ettirdiysen banlanmayı hakketmişsindir galiba admine ( boş yapma,ağzımı bozdurma,sana anten monte ederim,adam ol) demesi uzaklaştırma alması için yeterde artar bunun üstüne serverin huzurunu kaçırmada ekleyebilir böyle sebeplerden dolayı kendi adıma şikayet almış sayılıyorum bu gerçekten trajikomik bir duruma kaçıyor
https://dosya.co/jt4zhln0cjju/lfs_00000079.jpg.html
Kayıtlı Üye
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Kayıtlı Üye
Birincisi O lafı dikkat ettiysen sana degil o ukala arkadaşına söylüyorum aynı şekilde sende saptırıyorsun. İkincisi pit cezası kestikten sonra senın bana yiyosa bidaha gir gibi laflar kullanman yanlıştı. girdigimde yine para cezası kestin bir şey demedim. Arkadaşının bizim tartışmamıza karışmasına karşı çıktım burada yazmış oldugun tüm lafları ona soyledım. Ayrıca ss alıp sana söylemişim gibi yaptığın belli çünkü sana söylemiş olsaydım beni oracıkta banlardın öyle değil mi ?
Kayıtlı Üye
Bak dostum aynı hatayı bile bile yapman benin değil senin sorumluluğun sen orda bana itiraz  edici bir biçimde konuşursan bende sana o lafları söylemem gayet normal  2.konu ise ben veya başka biriyle tartışma ortamı yaratmak zaten kesinlikle yasak her dakika sizin mesajlarınızıda takip edemiyorum mertin ve senin ne konuştuğunuzdan zaten haberim yok senin kullanmış oldugun kelime gözüme çarptı yeri geliyor tek başıma görev yapma durumunda kalıyorum
En son düzenleme: 04-29-2021, 06:54 PM TolgaBEY.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup MPR kaydında ters yönden pite girdiğin adminin "yiyorsa bir daha gir" diye iddia ettiğin olaylar mpr kaydında yoktur. Haliyle 2. kez pite ters yönden girdiysen ceza kesmesi olması gereken işlemdir. Cezalar oyuncuları caydırmak ve tekrarlamamaları için vardır. Admin veya oyuncu fark etmeksizin böyle kelimeler kullanmanız yanlıştır her kime yazarsanız yazın ceza/uzaklaştırma sebebidir.
Şikayet etmiş olduğunuz admin (tolgatulgar07) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır. Fakat daha dikkatli chat takibi yapması konusunda gerekli uyarılar verilecektir.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...