Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Öncelikle kolay geldin OG ekibi , [POLİS]EMRE adlı şahıs aşagıda mpr dosyamdada belirttigim gibi , 2:07 saniyeside AXE adlı arkadaş yanladıgı için ou kovalamak üzere yanına dogru yaklaşıyor , tm o anda benim yanımdan geçerken AXE adlı arkadaşa kovalama başlatacak iken yanlışlıkla bana kovalama başlatıyor , tam o anda bende pite giriyordum pite girdim ve BANA 5.000 TL ceza kesti sistem ( İNSİMDE GÖZÜKMEMİŞ. Daha sonrada chatte at o parayı diye bir kaç kere onu uyardım ama beni kaale bile almadan kovalama devam etti . Daha sonra ve ben haala chate at parayı diye ona söylemde bulunuyorum , daha sonra 3:09 dk'sında ise BASY adlı arkadaşımda  parayı atması için uyarıda bulunuyor ama haala takmıyor . ben daha sonra yine chatte onu etikekleyerek belki görmemiştir diye '' Yanlışlıkla beni kovaladın Bana 5.000 tl ceza kesti '' diyorum arkadaşa ve beni takmıyor mpr de çıkmamış ama Chatte bana şöyle bir söylemde bulunuyor '' Banane Foruma git diyor '' hatasını bile bile ve paramı iade etmiyor . 

[POLİS]EMRE adlı şahısa gerekli işlemin uygulanmasını ve Paramın ( 5.000 ) geri iade edilmeSini arz ediyorum . Kolay gelsin OG ekibi .

MPR = https://s5.dosya.tc/server2/mn6gs0/polis_emre_hatal_Ti_kovalama.mpr.html

[POLİS]EMRE s2 = fanniy 

Benim s2 = 58FURKAN34
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup söz konusu yaşamış olduğunuz bu olayla ilgili 4500TL para iadesi sağlanmıştır.
Siz de chat takibi yapmanız gerektiğini unutmayın.
Polise de PolNet'te doğru kovalayacağınız kişi çıktığında kovalamacayı başlatması konusunda uyarılar verilecektir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi