You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

[OG] KayraaT - sorumsuzluk, kin besleme

Kayıtlı Üye
şimdi olay şöyle oluyor ben normal bir şekilde seyir halindeyim arkadan halil içimden geçecek gibi arkamdan gelince ters şeride geçmek istedim rahat geçsin diye ancak oda sola kırdı neyse ikimizde topladık araçları ters şeritte biraz seyir halindeydim  ters şeritte ise arkadaşlar durmuşlar yan bir şekilde onlara çarpmamak amacıyla ve kendi şeridime geçme umuduyla kendi şeridime geçiyorum araçlarını 1000 beygir yapan usta sürücüler bunu hesaplayamayıp bana arkadan çarpıyor ve bende halliyle uçuyorum ve önde seyir eden "halil" arkadaşa arkadan çarpıyorum adamda diyor ki "at şunu admin ya yeter ya" hiçbir şekilde ne olduğunu bilmeden bilerek mi çarptı yok nası oldu olay bu bu gibi soruları sorgulamadan direk kick basıyor bana bende discord ver olayı anlatayım ben senden şikayetçi değilim dedim ancak discord vermedi bende buraya geldim selamın aleyküm. Olay aynen anlattığım gibi arkadaşların dolduruşuna gelip kimseye ban/kick atamaz kendi gözüyle görse zaten hiçbir şekilde suç bende değil mpryi bırakıyorum altta incelersiniz...

mpr: https://s5.dosya.tc/server2/sn2zjs/ayip_kayra_ayip.mpr.html

zaten kayra o gün bana biraz kinliydi ben anladım zaten fırsat bu fırsat diyerek kickledi beni..
benim amacım kesinlikle şikayet edeyim onu yapayım bunu yapayım değildi sadece doğruları öğretmek istemiştim ama bu kanaldan değil neyse hayırlısı olsun,-

zaten olay Kayra'nın önünde yaşanıyor ben o kadar havalanıpta arkadan vuramazdım Halil'e, biraz olayı sorgulayıp kick atabilirdi.

aşırı tweak kullanarak uzun yolda 350 ile giderek bana çarpan arkadaşa ayrı bir şekilde şikayet açacağım hiç sıkıntı yok.
En son düzenleme: 04-23-2021, 09:55 PM Vigilante'.
Kayıtlı Üye
RE: [OG] KayraaT - sorumsuzluk, kin besleme
Admin şikayetiniz üst yetkililerime bildirildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
RE: [OG] KayraaT - sorumsuzluk, kin besleme
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admin (KayraaT) herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır.
Kaza yapıp pit atmıyorsunuz orada yine sizi kickleme hakkına sahiptir. Yine de admine görmediği olaylar hakkında işlem yapmaması gerektiği konusunda uyarılar verilecektir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...