You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

haksız 3gün ban+ 5k ekstra ceza

Kayıtlı Üye
ben dil dökmekten sıkıldım bu foruma.1 aydır oyunda yoktum kovalamaca kurallarında değişiklik yapıldığından haberim yoktu.son seviyeye geldim 5k ceza yiyeceğim için sunucuya gir çık yaptım.(batin4) ve Polis(BOOM) benden ekstra 5 k daha ceza kestiler.haberim olmadığını söyledim paramı geri atmalarını istedim bana saygısız bir şekilde davrandılar.Tabiki admin oldukları için bu sunucuda her zaman para veren üstündür.ben adminim istediğmi söylerim sen oyuncusun uzatma ... banımın açılmasını falanda beklemiyorum  zaten beni banlayan kişi yine haklı çıkarlıacak bu böyle devam edecek. gerçekten en sonunda gidip bende adminlik alacam eğer konuşmak adminlikle oluyorsa.İletişimide reddediyorlar bide ters ters cevap veriyorlar.mübarek ramazanda hakka giriyosunuz.en az 3 senedir bu sunucudayım gerçekten bıktım bu işlerden tek uğraşma sebebim haftada 1 saat girip eğlenip çıkmak zaten.saçma sapan kişilere yetki verilirse kalite düşer ki benimde gördüğüm bu.Düzgünce konuşup anlaşmaya bile gelmiyor bi tane admin.

imzamıda atayımda imza önemli tabi.mpr falan alamadım tabiki admin bey alırsa o ssleri atsın
Kayıtlı Üye
RE: haksız 3gün ban+ 5k ekstra ceza
Kuralları bilmemen kendin suçun her oyuncu oyuna girdiğinide kurallar okunmuş olarak sayılır. Ceza kesmek zorunda Adminin suçu yok Daha sonrasındaki konuşmaları atabilirsin foruma fakat ortada sana atılacak bi para olmaz veya banın açılmaz buraya tirip atmak için konu Açma !!!!!
- NE VARSA TOKAT'TA VAR -
Kayıtlı Üye
dediğim gibi parasıymış banıymış çokta umrumda değil. trip falan sen hayırdır Big Grin?ben adil bir insanımdır ve her zaman adaletten yanayım.söylediğim gibi ben eski bir oyuncuyum bu sunucuda ara vermiştim bir şeyler belki değişir diye düşünerek ancak değişen hiçbir şey olmamış.kovalamaca konusundada hiçbir derdim yok tek arıza bu sunucudaki insanların eline yetki aldığı zaman kendilerini sunucuda ilahlaştırmaları

bu durumu eminim ki tek ben yaşamayacağım bu yüzden şikayetimi burada dile getiriyorum ki bundan sonra en azından milleti direk banlamak yerine üsulunce ve saygılı bir şekilde iletişime geçsinler.
En son düzenleme: 04-16-2021, 05:20 PM Ahmetcan2626.
Kayıtlı Üye
Öncelikle Admin arkadaşımiz görevini yapmis X adminide olsa bende olsam islem yapardim, islem yapilmasi zorunlu zaten. Kuralları bilmiyorsan senin hatan oyuna girmeden göz gezdir. Admin arkadaş haklidir bu konuda tekrar diyorum X ADMİNİDE OLSA İSLEM YAPAR BENDE. İyi oyunlar...
Kayıtlı Üye
Dediğimi dikkatli okumamışsın galiba parasında değilim 3 gün ban yeme sebebimi sorguluyorum burda.Kuralı bilmediğimi söyledim.Tamam kuralı bilmek zorunlu vs. ama burası bi şirket falan değil bir oyun bu ve sende bu oyunda sunucunun istihdamını ve kargaşa çıkmamasını kontrol eden kişisin.Düzgünce konuştuğum halde UZATMA KONUYU UZATMA! UZATIRSAN BANLARIM UZATICAKMISIN BEĞENMİYOSAN /EXİT yazmak yerine daha insani konuşmalar yapılabilir bence.Büyük bir şirketin koruması değilsin oyunun sunucusundaki bi adminsin Big Grin
Kayıtlı Üye
Admin arkadaşlarımız gün içinde birçok kişiyle uğraşıyorlar. Sen konuyu uzatmasaydin ban atmazlardi sana. Öyle yazmalarınida o anki psikoloji moodlarina veriyorum çünkü gün içinde farklı kişiler farklı kisiliklerle uğraşıyorlar.
Yönetici
admin şik. üst yekililere iletilmiştir.
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
Yönetici
Konuya burada zaten cevap verilmiştir.

Forum kullarının 11. Maddesi gereği "Aynı sebepten bir daha başlık açılması halinde, kullanıcı minimum 1 ay olmak üzere, forumdan uzaklaştırılır."
Lütfen bu kurala dikkat ediniz. Tekrarında forumdan uzaklaştırma alacaksınız.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...