You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

haksız 3gün ban+ 5k ekstra ceza

Kayıtlı Üye
ben dil dökmekten sıkıldım bu foruma.1 aydır oyunda yoktum kovalamaca kurallarında değişiklik yapıldığından haberim yoktu.son seviyeye geldim 5k ceza yiyeceğim için sunucuya gir çık yaptım.(batin4) ve Polis(BOOM) benden ekstra 5 k daha ceza kestiler.haberim olmadığını söyledim paramı geri atmalarını istedim bana saygısız bir şekilde davrandılar.Tabiki admin oldukları için bu sunucuda her zaman para veren üstündür.ben adminim istediğmi söylerim sen oyuncusun uzatma ... banımın açılmasını falanda beklemiyorum  zaten beni banlayan kişi yine haklı çıkarlıacak bu böyle devam edecek. gerçekten en sonunda gidip bende adminlik alacam eğer konuşmak adminlikle oluyorsa.İletişimide reddediyorlar bide ters ters cevap veriyorlar.mübarek ramazanda hakka giriyosunuz.en az 3 senedir bu sunucudayım gerçekten bıktım bu işlerden tek uğraşma sebebim haftada 1 saat girip eğlenip çıkmak zaten.saçma sapan kişilere yetki verilirse kalite düşer ki benimde gördüğüm bu.Düzgünce konuşup anlaşmaya bile gelmiyor bi tane admin.

imzamıda atayımda imza önemli tabi.mpr falan alamadım tabiki admin bey alırsa o ssleri atsın
Kayıtlı Üye
RE: haksız 3gün ban+ 5k ekstra ceza
Öncelikle Admin arkadaşımiz görevini yapmis X adminide olsa bende olsam islem yapardim, islem yapilmasi zorunlu zaten. Kuralları bilmiyorsan senin hatan oyuna girmeden göz gezdir. Admin arkadaş haklidir bu konuda tekrar diyorum X ADMİNİDE OLSA İSLEM YAPAR BENDE. İyi oyunlar...
Kayıtlı Üye
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
Yönetici
Kural neyse admin onu yapmış saygısız konululduğuna ve sana haksızlık yapıldığına dair kanıtın varsa tabiki işleme alınabilir, konu kilit.